Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Radical Color ÇiçekSepeti'nde!

Saçlarının renkli olmasını tercih edenler için yarı kalıcı Radical Color saç boyası seçenekleri, Türkiye'de geniş bir satış ağına sahip olan favori markalardan birisi oluyor. İlginizi çekebilecek bakım yağı, kremi ve cilt boya silici gibi ürünleri sunan marka, saçlarınıza sıra dışı bir görünüm kazandırmayı başarıyor. Saçlarınızı yıpratmadan en güzel şekilde açabilmeniz için kolay bir uygulamaya sahip olan toz açıcılar bulunuyor. Dilediğiniz rengin daha kolay ortaya çıkmasını sağlayan açıcılarla saçın rengini iki tona kadar açabilirsiniz. Açma işleminden sonra zevkinize hitap eden renkleri tercih ederek saçlarınızı özgürce boyayabilirsiniz. Yarı kalıcı olmasıyla dikkat çeken boyalar saçlarınızın yapısını bozmadan gerekli işlemleri uygulamanıza imkan tanıyor. Hazır halde paketin içinde yer alan boyaları kısa süreli değişimler için kullanabilirsiniz. Yaklaşık 8 yıkamaya kadar saçlarınızda duran renkler, belirtilen süreden sonra tamamen akıyor. Birbirinden değişik ve marjinal tarzları denemeyi seviyorsanız, amonyaksız özellikleri ile dikkat çeken mavi, yeşil, mor veya pembe gibi farklı saç boyalarını ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Farklı Renklere Sahip Radical Color Saç Boyası Ürünleri

Saçlarda fazla kimyasal kullanmayı sevmeyen veya kokudan rahatsız olanlar için amonyaksız çeşitleriyle karşınıza çıkan Radical Color boyaları, su bazlı olmasıyla dikkat çekiyor. Rengarenk saçlar yaratmak için oksidan karışımına ihtiyaç duymadan sıra dışı renkleri deneyebilirsiniz. Saça zarar vermeyen ve bitkisel özler içeren geçici boyalar yardımıyla saçın pH seviyesi olumsuz etkilenmiyor. Boyanın cilde temas etmesi durumunda kolayca temizlemenize yarayan boya silici seçenekleri de bu ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. Tekli olarak veya açıcılar ile set halinde satılan çeşitleri deneyerek kısa sürede daha havalı saçlara sahip olabilirsiniz.

Markanın sunduğu ürünler arasında gece mavisi, kızıl ve balkabağı sarısı öne çıkıyor. Gösterişli saçlar yaratmayı mümkün kılan boya seçenekleri ile hayalinizdeki saçlara yıpranma olmadan kavuşabilirsiniz. Radical Color fiyatları, özellikleri ile paralellik gösteriyor. ÇiçekSepeti'nde satılan indirimli Radical Color ürünlerini inceleyerek istediğiniz saç boyasını daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Blonde renk açıcı pudra gibi kampanyalı ve outlet ürünleri ÇiçekSepeti üzerinden ulaşarak dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.