Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Radix ÇiçekSepeti'nde

Kişisel hijyeninizi artıracak ve ihtiyaçlarınızı giderecek bakım kitleri bulunuyor. Radix ürünleri içerisinde hem temizleme kitleri hem de bebekler için bakım kremleri yer alıyor. Bunlar, pürüzsüz bir cilde kavuşmanızda etkili seçenekler oluyor. Kişiselleştirilmiş özel boyut ve formları ile öne çıkıyor. Böylece hem yetişkinlere özel hem de yeni doğan bebeklere ilişkin formuyla dikkat çekiyor. Tuvalet hijyenini maksimum seviyeye çıkaran yeni Radix ürünleri bulunuyor. Siz de Radix kampanya fırsatlarından yararlanarak kişisel hijyeninizi hızlı ve pratik bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve Uygun Fiyatlı Radix Ürünleri

Radix hem yetişkinler için hem de bebekler için üretim yapıyor. Herkesin ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteren marka, dört mevsim kullanabileceğiniz ürünler sunuyor. Özellikle günlük hayatta kişisel hijyeni artırmak için birkaç aşamalı temizlik uygulamalarını yapabilirsiniz. Bu durumu ortadan kaldıran ve pratik bir şekilde kişisel bakımınızı yapabileceğiniz uygun fiyatlı Radix ürünleri yer alıyor.

Yeni doğan bebeklerin cilt yapısı oldukça hassas oluyor. Bu durumu ortadan kaldıran ve bebeklerin konforlu bir şekilde temizlenmesine olanak sağlayan bebek bakım ürünleri bulunuyor. Bebekler için üretilen emolient krem ile yeni doğan bebeklerin cildini nemlendirebilirsiniz. Bu şekilde özellikle duş sonrası bebeğin cildinde oluşabilecek kuruluk hissi ortadan kalkıyor.

Saç ve vücudu aynı anda yıkayabileceğiniz bebek şampuanları bir diğer seçenek oluyor. Bu şampuanların boyutları değişiklik gösteriyor. Dolayısıyla kullanım sıklığına göre ister orta boy ister maksimum boyu tercih edebilirsiniz. İndirimli Radix ürünleri içerisinde yer alan Daily Hair Care adlı şampuanı günlük olarak uygulayabilirsiniz. Çeşitli aromaya sahip olan bu şampuan, pratik bir şekilde saçınızı temizliyor. Uygulama sonrasında saç dökülmesine karşı etkili losyonu kullanarak kişisel saç bakımını tamamlayabilirsiniz.

Outlet Radix ürünleri kapsamında mevsimlik olarak tercih edebileceğiniz bakım kitleri yer alıyor. Özellikle yaz mevsimlerinde sıklıkla tercih edilen güneş kremleri, kuru ve yağlı ciltler için farklı formları ile bulunuyor. Radix fiyatları ise bu ürünlerin boyutlarına göre değişiyor. Kullanım sıklığınıza göre bakım ürünlerini set halinde ya da tek olarak temin edebilirsiniz. Siz de özel tasarıma sahip Radix kişisel bakım ürünlerine ÇiçekSepeti üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.