Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Rafadan Tayfa Markası, Şimdi Çiçeksepeti'nde!

Kuruluşu 2010 yılına dayanan ve Yapımcı Cem Yılmazer tarafından yaratılan Rafadan Tayfa çizgi filmi, ilk olarak TRT Çocuk kanalında yayınlanmaya başladı. Yayınlandığı günden itibaren çocukların kalbini kazanan bu çizgi film, eğlenceli karakterleriyle çok seviliyor. Çocuklara eğlenceli bir dünyanın kapılarını açan Rafadan Tayfa ürünleri, şimdi Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor!

Rafadan Tayfa, çocuklara sadece eğlenceli maceralar sunmuyor. Aynı zamanda çocuklara oldukça öğretici yaşam dersleri de veriyor. Yumak, Hayri, Akın, Rüstem Abi, Mert, Hale, Fatma Nine, Saadettin Usta, Basri Amca, Sevim ve Kamil karakterlerinin yer aldığı Rafadan Tayfa, eğlenceli ürünleriyle çocukların gözdesi. Siz de uygun fiyatlı Rafadan Tayfa ürün çeşitlerine sahip olmak için Çiçeksepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Rafadan Tayfa Ürün Çeşitleri, Çiçeksepeti’nde Sizi Bekliyor!

Oyuncaklar, puzzlelar, toplar, parti malzemeleri, kırtasiye ürünleri, figürler… Rafadan Tayfa’nın eğlenceli ve renkli dünyasına ait ürün çeşitleri saymakla bitmiyor! Çocukların günlük hayatta kullandığı birçok ürün, Rafadan Tayfa imzasıyla üretiliyor ve tasarlanıyor. Çocuklar, kendilerine yakın hissettikleri karaktere ait ürünleri her zaman yanlarında taşımak istiyor. İndirimli Rafadan Tayfa ürün çeşitleri, Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor! Rafadan Tayfa marka ürünleri avantajlı fiyatlarla Çiçeksepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Rafadan Tayfa ürün çeşitlerinden birini satın alabilirsiniz.

Hem çocukların hem de anne ve babaların gözdesi olan Rafadan Tayfa markası, kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleriyle beğeni topluyor. Özellikle anne ve babalar, Rafadan Tayfa ürünlerini gönül rahatlığı ile satın alabiliyor. Siz de Rafadan Tayfa ürün çeşitlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için Çiçeksepeti'ni tercih edebilir, Rafadan Tayfa ürün çeşitlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.