Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Rakı Bardakları

Sofralarınıza keyif ve eğlence katmak istediğiniz anlarda içeceğinizi daha lezzetli hale getiren rakı bardaklarını tercih edebilirsiniz. Rakı bardakları, ince ve zarif tasarımlarıyla içtiğiniz her yudumun aromasını tam olarak alabilmeniz için tasarlanır. Çeşitli cam seçeneklerinden oluşan setler, su bardağı ve karafla takım olarak sunularak masanıza stil katar. Klasik ince uzun şeffaf cam tasarımlardan yenilikçi ve mottolu baskılara kadar, aradığınız tüm modelleri ÇiçekSepeti’nin mutfak, sofra kategorisinde bulabilirsiniz. Hemen şimdi rakı bardağı kampanyaları ile sevdiklerinize ve kendinize uygun ürünleri keşfedebilirsiniz.

Klasik ve Şık Rakı Bardağı Modelleri

Derinlemesine ve hoş sohbetlerin geçtiği rakı sofralarında sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşamak için kendi bardak ve karaf setlerinizi kullanabilirsiniz. Klasik şeffaf ve uzun rakı bardakları, geleneksel tarzdan hoşlananların favorileri arasında yer alır. Ev yaşam kategorisinde 6’lı veya 12’li takım halinde sunulan bardak setleri, yeni ev kuran veya evlenen yakınlarınız için hediye olarak da verilebilir. Klasik rakı bardakları, 200 cc’lik hacimleriyle rakı ve su servisi için özel olarak tasarlanır. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilen rakı bardaklarını, bulaşık makinesinde veya elde kolayca yıkayabilirsiniz.

Düz cam rakı bardaklarına alternatif olarak sunulan kesme cam seçenekleri, daha gösterişli ve iddialı tasarımlardan hoşlananların favorileri arasında yer alır. Kendiniz veya sevdikleriniz için satın aldığınız rakı bardaklarının sofranızda bütünlük yaratması için aynı cam özelliklerine sahip karafları da tercih edebilirsiniz. Ergonomik ve şık tasarımlı karaflar, rakınızı sofranızda en iyi şekilde servis etmenize yardımcı olur. İçkinin soğuk şekilde tüm gece masada saklanabilmesi için buz kovaları ve maşa gibi çeşitli gereçleri de koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Eğlenceli Rakı Bardakları ve Setleri

Hayata bakış açınızı, karakterinizi veya tarzınızı en iyi şekilde ortaya koymak için çeşitli motto veya sloganlarla işlenen rakı bardağı çeşitleri mevcuttur. 2’li, 4’lü, 6’lı veya tekli setler şeklinde sunulan baskılı rakı bardakları, sofranızdaki sohbetin daha derin ve keyifli hale gelmesini sağlar. Sevdiğiniz karakterlerin, şairlerin, özlü sözlerin veya felsefelerin yazılı olduğu rakı bardağı setleri, özel ahşap kutularda sunulur.

Rakı bardaklarının şık kutuları sayesinde keyfinizi kendi evinizin yanı sıra, gittiğiniz her yere de taşıyabilirsiniz. Bardak üzerindeki baskıları, karaflara da taşıyan setlerle misafirlerinize harika bir sofra kurabilirsiniz. UV kabartma veya lazer baskı tekniğiyle işlenen bardak ve karaf setleri, iyi bakıldığında uzun yıllar kalitesini koruyabilir. Profesyonel grafik ekipleri tarafından hazırlanan baskılara sahip rakı bardakları, son dakikada bile sevdikleriniz için harika bir hediye seçeneği olabilir. Hediyenizi daha özel ve unutulmaz kılmak için kişiye özel baskılardan oluşan rakı bardağı setlerini de tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Rakı Bardağı Çeşitleri

Fiyatı ve içeriği ne olursa olsun, her hediye özel ve anlamlıdır. Ancak, kişiye özel hediye seçenekleri herkesin kendini daha değerli ve ayrıcalıklı hissetmesini sağlar. Hoş sohbetin ve tatlı anıların biriktiği rakı sofralarını daha anlamlı ve unutulmaz hale getirmek için fotoğraf, isim, baş harf, tarih veya diğer kişisel baskılarla süslenen bardakları tercih edebilirsiniz. Profesyonel grafik ekipleri tarafından düzenlenen yazı karakterleri, fotoğraf renkleri ve stilleri rakı bardaklarının estetik ve şık görünmesini sağlar.

Yeni evli çifte, doğum günü olan arkadaşınıza, yıldönümünde eşinize veya Babalar Günü’nde babanıza unutulmaz ve yıllarca saklayacak bir hediye vermek istediğinizde kişiye özel rakı bardağı setlerini tercih edebilirsiniz. Misafirlerinizi kendilerine özel ve şık sofralarda ağırlamak için aynı setleri, eviniz için de sipariş edebilirsiniz. ÇiçekSepeti, birbirinden şık ve kaliteli rakı bardaklarıyla sofralarınızın daha keyifli hale gelmesini sağlar. Siz de hemen kendiniz veya yakınlarınız için en güzel rakı bardaklarını tek bir tıkla sipariş edebilirsiniz.