Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Rapsodi Çiçeksepeti’nde!

Güneş ışınlarının zararlarından korunmanın yanı sıra tarzın bir parçası olan güneş gözlüğü, oldukça özel bir aksesuardır. Rapsodi güneş gözlüğü, İtalya üretimli ve oldukça kaliteli modelleriyle öne çıkan bir marka olarak güneş gözlüğü kategorisinde ürünler sunmaktadır. Mükemmel tasarım anlayışının yanı sıra kaliteden asla taviz vermeyen modelleriyle siz de tarzınızı Rapsodi güneş gözlükleriyle tamamlayabilirsiniz.

%100 UV koruması sağlayan Rapsodi güneş gözlükleri; erkek ve kadınlar için özgün tasarımlar sunmaktadır. Ayrıca ergonomik tasarımlarıyla tüm yüz tipleri için farklı seçenekler mevcuttur. Gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda şık görünmek istiyorsanız, Rapsodi güneş gözlüklerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtacak Rapsodi Güneş Gözlükleri!

Aksesuarlar, tarzın en özgün parçaları arasında yer alır. Güneş gözlükleri ise bu parçaların en dikkat çekici olanlarıdır. Direkt olarak ilk bakışta fark edilmenize ve farkınızı ortaya koymanıza vesile olur. Bu nedenle güneş gözlüğü seçimi oldukça önemli bir konudur. Sadece güneşli günlerde değil, her mevsim kullanabileceğiniz güneş gözlükleri güneşin zararlı ışınlarının gözlerinize zarar vermesinin önüne geçmek üzere özel olarak tasarlanır. Rapsodi güneş gözlükleri mükemmel güneş koruması sunmanın yanı sıra gözlerinizin dinlenmesi içinde özel cam yapısına sahiptir.

Erkek ve kadınlar için modeller sunan markanın unisex model yelpazesi de oldukça geniştir. Günümüz dünyasındaki tasarımların cinsiyet kavramını aşması gibi güneş gözlüklerinde de bu durum geçerlidir. Rapsodi güneş gözlükleriyle ister sportif bir hava yansıtabilir, isterseniz de klasik tarzınızı gittiğiniz her yerde hissettirebilirsiniz. Yüz tipinize uygun güneş gözlükleri seçerek tarzınızı yansıtmanız ve şıklığınızı bir üst seviyeye çıkarmanız daha kolaydır. Bunun için yüzlerce seçenek sunan Rapsodi koleksiyonlarından faydalanabilirsiniz. Oval, yuvarlak veya kare fark etmeksizin yüz tipinize ve tarzınıza en uygun güneş gözlüklerini Rapsodi koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Şık ve kaliteli Rapsodi güneş gözlük modellerini uygun fiyatlarla Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz.