İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Real Techniques

Real Techniques, iki makyaj sanatçısı kız kardeşin, sektör deneyimleriyle harmanlayarak tasarladıkları makyaj aplikatörleri üreten bir firma. Son yıllarda fırçaları, süngerleri ve fırça setleri ile kendilerine sadık bir kullanıcı kitlesi yaratan markaya ait ürünleri ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz!

Bir kez kullandıktan sonra, kalitesi, yumuşaklığı ve pratikliğiyle makyaj ritüelinizin vazgeçilmezi Real Techniques olacak! Evinizin rahatlığında alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarmanız için tüm Techniques ürünleri ÇiçekSepeti’nde.

Tarzınıza Real Techniques İle Işıltı Katın

Kendi tarzını oluşturmaktan hoşlanan birçok kadın, stilini giysi kombinine uygun bir makyajla tamamlıyor. Makyaj trendlerini takip eden herkes, makyajın doğru bir şekilde uygulanabilmesi için birçok farklı fırça ve sünger kullanılması gerektiğini biliyor. Hem makyaj ürünlerinin doğru uygulanabilmesi hem de yapılan makyajın kalıcılığını artırmak için, ürünlerin uygun aplikatörlerle kullanılması oldukça önemli. Özellikle yüzün farklı bölgeleri ve boyun ya da göğüs bölgeleri için farklı fırça ve süngerler kullanılmalı. Real Techniques, gerçek makyaj teknikleri baz alınarak tasarladığı ürünleriyle, tüm makyaj ürünlerinden maksimum verim almanızı sağlayacak.

Allık, sünger, far ya da kapatıcı; hangi ürünü uygular olursanız olun kaliteli kıl yapısıyla size konforlu bir kullanım sunacak Real Techniques ürünleri, önceki makyaj deneyimleriniz arasından kalitesiyle sıyrılacak. Markanın süngerleri, makyajınızın eksiklerini birkaç adımda tamamlamanızı sağlar. Ayrıca, kolay temizliği ve pratik kullanımıyla alışılagelmiş süngerler arasından sıyrılır. Süngerlere ek olarak, doğru yapılmış bir makyaj için en az 6 farklı fıırça gerekir. Geniş ürün içeriğiyle Real Techniques fırça setleri, makyaj yaparken her bölgede ihtiyaç duyabileceğiniz değişik başlıklı fırçalar içerir. Sadece kıl yapısıyla değil, fırça sapları ile kalitesini belli eden fırçalarla, makyajınızdaki farkı herkes hissedecek.

Makyaj ürünleri alışverişinizi tamamlamadan önce Real Techniques ürünlerini daha yakından incelemek isteyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri en uygun fiyatlarla ve online alışveriş kolaylığıyla sipariş etmek için ÇiçekSepeti sayfasına göz atmayı unutmayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.