Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Rebul

Lavanta kokularıyla tarihte iz bırakan Rebul, 1895 yılında Beyoğlu’nda küçük bir eczane olarak kurulur. Duş jeli, parfüm ve kolonya gibi çeşitli kozmetik ürünleri ile bilinen Rebul hoş kokuları ve kaliteli ürünleri ile günümüzde de en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. Doğal bitki özlerinden elde ettiği kokular ile baş döndüren marka, benzersiz içerikleri ile kalitesini korumayı başarır. Siz de uygun fiyatlı Rebul ürünleri ile ferahlık veren kokularını keşfetmek isterseniz ÇiçekSepeti’nin fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Geçmişe Götüren Rebul Ürünleri

İlk zamanlarında Bay Reboul'un bahçesinde yetişen lavantaların uçucu yağlarıyla formüle edilen Rebul Lavanta Kolonyası, zamanla Türk halkının ikonik ürünlerinden biri haline gelir. O dönemin en meşhur kokusu olan bu lavanta kolonyası, tüm erkekler tarafından parfüm olarak tercih edilir. Zamanla ününü genişleterek herkes tarafından kullanılmaya başlanan Rebul ürünleri, ferah ve rahatlatıcı kokuları ile günümüzde de en sevilen ürünler arasında yer alır. Klasik limon ve lavanta kokularının yanı sıra birbirinden farklı meyve ve baharatlardan formüle ettiği onlarca kolonya, parfüm ve kozmetik ürünleri ile eşsiz bir marka olmayı başarır. İndirimli Rebul ürünleri için ÇiçekSepeti’ni takip ederek sizleri geçmişe götürecek bu kokuları hemen keşfedebilirsiniz.

Tecrübe ve Uzmanlığın Sunduğu Kalite

120 yılı aşkın tecrübesi ve değişmeyen kalitesiyle kalplerde yer kazanmayı başaran Rebul, doğal içerikli ürünleri ile dikkat çeker. Özenle formüle edilen Rebul ürünleri sizleri bekler. Bodrum mandalinaları, Güney Fransa’nın lavantaları, Isparta’nın gülleri ile en doğal içerikleri sunan yeni sezon ve outlet Rebul ürünleri ile siz de aşık olacağınız kokuları keşfedebilirsiniz.

En ekonomik Rebul fiyatları için ÇiçekSepeti’nin sunmuş olduğu avantajlara göz atabilirsiniz. Rebul kampanya ürünleri sayesinde dilediğiniz kokuyu seçerek ÇiçekSepeti’nden hemen satın alabilirsiniz.