Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Rebul Kolonya Çeşitleri ÇiçekSepeti'nde!

1895 yılında İstanbul Beyoğlu’nda Jean Cesar Reboul tarafından kurulan Rebul markası, 1938 yılında Türk halkını lavanta kokulu kolonya ile tanıştıran marka olma özelliğine de sahip. Geçmişten günümüze bir koku mirası taşıyan Rebul kolonya çeşitleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Kurulduğu günden bu yana nefes kesen kokuları ile önce İstanbul’un şimdi ise tüm Türkiye’nin en sevdiği kolonya markası haline gelen Rebul, ikonik şişeleriyle de büyük beğeni topluyor. Rebul markası, kokularının çeşitliliği kadar kalitesiyle de göz dolduruyor. Cilde temas yaptığında herhangi bir şekilde rahatsızlık vermeyen ve hijyen de sunan Rebul kolonya çeşitlerinden sizin için en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı Rebul kolonya ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Koku Mirasının Temsilcisi Rebul Kolonya Ürünleri

Kolonya dendiğinde akla ilk olarak limon ve tütün kolonyaları geliyor. Rebul markası, klasik kokuların yanı sıra farklı esanslara sahip kokular da sunuyor. Lavanta, yasemin, yeşil çay, çiçek buketi, mandalina, baharat gibi benzersiz kokuları ile Rebul markası, kolonyaya yeni bir bakış açısı getiriyor. Özellikle bayramlarda ve özel günlerde sıklıkla tercih edilen Rebul kolonya çeşitleri, farklı boyutları ile çantanızda taşımanıza da olanak tanıyor. İndirimli Rebul kolonya ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Rebul marka kolonya ürünlerini avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Rebul kolonya ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Rebul kolonya çeşitlerini isterseniz kendiniz için, isterseniz sevdiklerinize hediye etmek için sepetinize ekleyebilirsiniz. Siz de Rebul kolonya ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Rebul kolonya ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.