Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Reeder ÇiçekSepeti'nde!

2010 yılında girdiği Türkiye pazarında, yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile dikkat çeken ve teknoloji alanında ilk akla gelen markalardan biri olan Reeder markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

E-kitap, tablet, telefon gibi birçok ürünü bulunan Reeder markası, aynı zamanda Türkiye’nin 3G teknolojisine sahip ilk Android tabletini geliştiren marka olma ünvanına da sahip. Reeder markası, tüm bu teknolojik ürünlerin yanı sıra; telefonlar için geliştirdiği ekran koruyucular ve kılıflarla da tercih ediliyor. Siz de uygun fiyatlı Reeder ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Dayanıklı Reeder Ürünleri

Telefonunuzu ve tabletinizi korumak için ihtiyaç duyduğunuz koruma ekranlarına ve kılıflara Reeder ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Kırılmaz olma özelliğine sahip, darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı, parlamayan ve iyi bir görüş sunan koruyucu camlar, Reeder markasının en güvenilir ürünlerinden. Markanın aynı zamanda silikon ve wallet kılıfları da en çok tercih edilen ürünlerden. İndirimli Reeder ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Reeder marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Reeder ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Reeder marka kılıflar, ekran koruyucular ve ekranlar ile telefonunuzun veya tabletinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Siz de Reeder ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Reeder ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.