Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Reflex

Sizinle birlikte hayatı paylaşan can dostlarınız kedi ve köpeklerin sağlığını korumak için birçok mama sunan Reflex, hem besleyici hem de güvenilir olmasıyla dikkat çeken markalardan biridir. Bütün yaş grupları için uygun olan Reflex ürünleri, vitamin ve minarelerle zenginleştirilen mamalardır. Özel olarak geliştirilen ürünler, kedi ve köpeklerin tüm besin ihtiyaçlarını karşılar, sevimli dostlarınızın aktivitelerini destekler ve hareketlerinin artmasına yardımcı olur. İndirimli Reflex ürünleri için ÇiçekSepeti’ni takip ederek dilediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz!

Kedi ve Köpeklerin Gelişimini Destekleyen Reflex Ürünleri

Evcil hayvanların zihinsel gelişimlerine de katkıda bulunan Reflex ürünlerinin tavuk, kuzu, balık ve mısır gibi birçok çeşidi bulunur. Ürünlerin içeriğinde kalsiyum, sodyum ve fosfor gibi vitaminler yer alır. Dolayısıyla bu tarz ürünler kedi ve köpeklerin bağışıklığını destekler, tüylerinin parlak olmasına yardımcı olur. Siz de Reflex kampanya fırsatları sayesinde dilediğiniz ürünü daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ürünlerin üzerinde belirtilen kullanım talimatlarına uyarak ürünleri uzun süre rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Reflex, düşük kalorili ve birbirinden farklı lezzete sahip mamalarıyla kedi ve köpeklerin sağlığını ön planda tutar. Şeker ilavesi ve yapay aromalar içermediği için dengeli beslenmelerini sağlar. Yavru kedi ve köpekler, yetişkin türlerine göre daha farklı beslenirler. Outlet Reflex ürünleri arasında yavru kedi ve köpekleriniz için özel olarak üretilen mamaları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bağışıklığı Destekleyen Özel Formül

Reflex fiyatları belirlenirken birçok özelliğe dikkat edilir. Ürün içeriği ve miktarı, fiyatı etkileyen en önemli noktalardır. Kedi ve köpeklerin bütün ihtiyaçlarına karşılık veren uygun fiyatlı Reflex ürünleri ile kemik gelişimlerine de destek olabilirsiniz. Reflex aktif karbonlu topaklanan ince taneli kedi kumu gibi farklı lezzetlerdeki yeni sezon Reflex ürünleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek online sipariş verebilirsiniz.