İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Remixon

Fonksiyonel özellikleri ile her zaman kendinden bahsettiren Remixon, şimdi ÇiçekSepeti’nde! Balıkçılığı profesyonel ya da amatör olarak yapan herkes için konfor ve rahatlık sunan Remixon ürünleri ile balık tutmanın zevki ayrıdır. Marka, balık tutmanın daha keyifli hale gelmesi ve daha etkili sonuçlara ulaşılması için sürekli olarak çalışmalarını sürdürür. Farklı alanlarda, farklı ürünler kullanarak daha verimli avlanmak sizin elinizde. ÇiçekSepeti ile tüm Remixon ürünlerini kolay ve hızlı şekilde inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Remixon Ürünleri

Remixon, her bir ürün kategorisinde olduğu gibi oltalarda da başlangıç seviyesinden profesyonel seviyelere kadar farklı basamaklar kullanır. Pek çok ürünün başlangıç seviyesi ile ileri seviye çeşitleri bulunur. Remixon Flex Spin serisi ile bu özelliği inceleyebilirsiniz. Profesyonelliğe ulaşmak adına tüm basamakları teker teker çıkmak tamamen kullanıcılara kalmış durumdadır. Remixon kampanya dönemlerini takip ederek bu ürünlerin her birine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bu noktada, uygun fiyatlı Remixon ürünleri ÇiçekSepeti ile her zaman yanınızda.

Remixon İle Zamansız İndirimler

Remixon ürünleri her balıkçılık faaliyeti için ayrı ayrı tasarlanmış modelleri ile kullanıcılarına kolaylık sağlar. Ürünlerin fonksiyonel kullanımları sayesinde balıkçılık artık tamamen keyifli bir hal almış durumdadır. Marka sürekli olarak çalışmalarını sürdürerek her dönem yeni sezon Remixon ürünleri ile karşınıza çıkar. Ürün çeşitliliği Remixon fiyatları açısından oldukça geniş bir çeşitlilik yaratır. Bu ürünlere kampanya dönemini beklemeden de sahip olabilirsiniz. Outlet Remixon ürünleri, markanın ürünlerine çok daha uygun fiyatlar ile sahip olmanızı sağlar. Kalite ve tasarım olarak hiçbir değişiklik bulunmayan bu ürünler sayesinde bütçenizi aşmadan dilediğiniz aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca markanın tüm ürünlerini yılın her ayında, günün her saatinde ÇiçekSepeti aracılığı ile inceleyebilir ve en uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.