İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

663 ürün bulundu.

Rendeler

Mutfak gereçleri, yemek yapmayı daha pratik ve eğlenceli hale getirmek üzere tasarlanır. Yiyecekleri doğramak, parçalamak ve uygun boyutlarda dilimlemek için kullanılan rendeler, mutfak gereçleri arasında en çok kullanılan ürünler arasındadır. Rende modelleri sayesinde yiyecekleri istediğiniz boyutlarda küçültebilir, posasını çıkarabilir veya hamur işlerine katacak kadar minik parçalar haline getirebilirsiniz. Farklı renk, tasarım ve malzemelerden üretilen rende modelleri geçmişten günümüze gelişerek farklı özellikler sunmaya başlamıştır. Klasik çelik dört kenarlı rende modelleri her evde kullanılan modeller olsa da artık bıçaklı modeller ve kollu rendeler daha çok tercih edilmektedir. Mutfağınıza pratiklik katacak yeni bir rende almak için ÇiçekSepeti sayfalarında yer alan en iyi markaların ürünlerini inceleyebilir, uygun fiyatlarla hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı Rende Modelleri

Rende, yiyeceklerin lezzetini kaybetmeden hızlı ve pratik bir şekilde parçalanmasını veya dilimlenmesini sağlayan mutfak gereçlerine verilen genel isimdir. Meyve kabuklarının rendelenmesi için kullanılan küçük modellerden sebzelerin ayarlanabilir şekilde parçalara ayrılmasını sağlayan büyük ve fonksiyonel modellere kadar uzanan rende modelleri bulunur. Bu modeller arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

  • Klasik rende olarak bilinen 4 köşeli çelik rende modelleri mutfaklarda en çok kullanılan ürünler arasında yer alır. Dik ve yatay olarak farklı çeşitleri bulunan klasik rende modelleri, 4 köşesinde bulunan değişik şekillerdeki rendeleme delikleri sayesinde istediğiniz boyutta rendeleme yapmanızı sağlar. Pratik ve uygun fiyatlı olması nedeniyle tercih edilen bu modellerle havuç, patates, kabak, domates gibi sebzeleri ve elma, armut, portakal gibi meyveleri rendeleyebilirsiniz. Keskin diş yapıları sayesinde sert ve kabuklu yiyeceklerde de rahatlıkla kullanılabilir.
  • Hazneli rende modelleri, kullanımı oldukça kolay olan modeller arasında yer alır. Yiyecekleri rendelerken hazne kısmına rendelenmiş olanları biriktirir. Bu sayede ekstra bir kap veya bir ürün kullanmanıza gerek kalmaz. Hazne kısımları kolay temizlenebilir malzemeden üretildiğinden temizliği de pratiktir. Bu sayede hijyenik ve rahat bir şekilde rendeleme işlemi yapabilirsiniz.
  • Çevirme kollu rende modelleri, mutfakta yemek yapmayı daha pratik hale getiriyor. Farklı renk ve tasarımlarda sunulan bu modeller, sağlığa herhangi bir zararı bulunmayan maddelerden üretilir. Sadece kolu çevirerek istediğiniz şekil ve boyutta yiyecek rendelemenizi sağlayan kollu rende modelleri, farklı aparatlar sayesinde değişik şekillerde rendeleme yapmanızı sağlar.
  • Sağlıklı ve doğal malzemeden üretilen cam rende modelleri, özellikle hamile ve bebekler için hazırlanan yiyeceklerde daha çok tercih ediliyor. Kristal cam kullanılarak üretilen bu rendeler, orta kısmında yer alan tümsek ve pürüzlü yapı sayesinde oldukça kolay kullanılır. Yiyeceklerin vitamin ve besin değerini kaybetmesini engelleyen bu rende modelleri, lezzetli püreler hazırlarken gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Özel Rende Modelleri ve Dilimleyici Rendeler

Her ürün kategorisinde olduğu gibi rende modelleri de zamanla değişti ve gelişime uğradı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan otomatik rende modelleri ve ipli pratik dilimleyiciler, hayatı oldukça kolaylaştırır hale geldi. Neredeyse hiç güç harcamadan kullanım sağlayan bu modeller sayesinde artık yemek yapmak daha eğlenceli ve çok daha kolay.

  • İpli el rondosu veya pratik dilimleyici olarak adlandırılan küçük rendeler, mutfaklarda son zamanlarda oldukça fazla kullanılıyor. Haznesi küçük olmasına rağmen sunduğu pratiklikle soğan, sarımsak başta olmak üzere diğer sebzelerin hızla parçalanmasını sağlayan dilimleyiciler, temizlemesi kolay hazneleri sayesinde size hız kazandırır. İpli modellerin kapak kısmında yer alan ipi çekerek iki bıçağı hareket ettirebilir, yiyecekleri hızla rendeleyebilirsiniz.
  • Peynir rendesi olarak bilinen uzun metal rendeler, portakal kabuğu, limon kabuğu ve turunç meyvelerin rendelenmesi için kullanılır. Özel yapısı sayesinde kabukların ve peynirlerin dağılmasını engeller. İstediğiniz boyutta ve ufaklıkta rendeleme işlemi yapmanızı sağlar.
  • Patates başta olmak üzere kabak, patlıcan gibi kızartmalık sebzeleri dilimlemek için üretilen sebze dilimleyici modelleri, aynı boyutta ve şekilde kesim yapmanızı sağlar. Patates kızartmak veya sebzelerden yemek yapmak istediğinizde bu dilimleyicileri kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarz ürünler farklı şekillerde dilimleme seçenekleri sunar. Bu sayede sunumlarınıza farklılık katabilirsiniz.
  • Otomatik rende modelleri, tüm yiyecekleri tek bir tuşa basarak rendelemenizi sağlar. Güvenli bir şekilde rendeleme işlemi sunan bu ürünlerin bıçakları paslanmaz çelikten üretilir. İçerisinde bulunan farklı bıçak ve aparatlar sayesinde aklınıza gelebilecek tüm yiyecekleri istediğiniz boyut ve şekilde dilimleyebilirsiniz.

Yemek hazırlamayı pratik hale getiren rende modelleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Farklı marka ve modellerden oluşan yüzlerce seçeneği inceleyebilir, bütçenize uygun modeli hızlı gönderim avantajıyla hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.