İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Resun ÇiçekSepeti'nde!

Son moda teknoloji kullanılarak üretilen yüksek kaliteli yeni sezon Resun ürünleri ile akvaryum ve akvaryumunuzdaki balıklarla ilgili birçok bakım işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hava motoru, filtre, kompresör ve balık yakalama aleti gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, ister amatör ister profesyonel olsun her kullanıcıya hitap eder. Resun fiyatları, ürünün fonksiyonuna ve modeline göre değişiklik gösterir. Siz de hemen ÇiçekSepeti'nin ayrıcalıklarından faydalanabilir, uygun fiyatlı Resun ürünleri ile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Farklı İşlevlere Sahip İndirimli Resun Ürünleri

Resun ürünleri içerisinde popüler bir yere sahip olan hava motorları, 100 ila 800 litre arasındaki kapasiteleri ile geniş bir yelpaze sunar. 4 çıkışlı olan bu motorlar hem oksijen sağlar hem de suda doğal bir dalgalanma yapar. Bu ürünler düşük ses ve enerji tüketimi ile rahat bir kullanıma sahip. Hava motorlarının yanı sıra farklı ölçülerde köşeli, oval ve yuvarlak seçenekleri bulunan Resun akvaryum modelleri ile balıklarınız ve diğer suda yaşayan canlılarınız için güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz. Akvaryum camlarının silinmesine yardımcı olan mıknatıslı silecekler ise düşmeyen yapıları ile mükemmel temizliğin yapılmasını sağlar. Böylece akvaryumunuzu yüksek hijyen standartlarına ulaştırabilir ve balıklarınızın steril bir ortamda yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Resun mini filtreler, fiziksel ve çözünür olan atıkların temizlenmesine yardım eder. Saatte 200 litre su geçirme özelliği bulunan bu outlet Resun ürünleri, 5 watt güç ile çalışır. Bu filtreleri, 4 adet vantuzu sayesinde akvaryumundaki suyun içerisinde kalacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Üst düzey performans gösteren iç filtreler ise dört dörtlük bir temizlik sunar. 8 watt olan bu iç filtreler, saatte 500 litre su filtreleme gücüne sahip olur. Farklı ölçülerdeki Resun kepçeleri de öne çıkan ürünler arasında yer alır. Kepçeler sayesinde el teması olmadan balıklarınızı sorunsuz ve kolay bir şekilde akvaryumun içerisinden çıkarabilirsiniz. Böylece balıklarınızın elinizden kayıp düşmesini veya zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

Siz de ihtiyacınız Resun kampanya ürünlerini ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile hemen sepetinize ekleyebilir, hızlı ve güvenli online alışveriş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.