İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Rexona

Gün boyu ter ve ter kokusuna karşı mücadele etmek için Rexona’nın özel formüllere sahip ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Rexona ile en stresli anlarınızda bile kendinizi rahat ve güvende hissedebilirsiniz. Deodorant ve Roll-on ürünler Anti-Perspirant olarak adlandırılan ter ve kokuyu önleyebilecek özel bileşenler içerir. Özel bileşenler sayesinde 48 saate kadar hassas koruma sağlayabilirsiniz.

Gün Boyu Kuru, Temiz, Ferah Hissetmek İçin: Rexona

Daima kendinizi güvende ve temiz hissetmek için doğru cilt bakım ürünlerine sahip olmanız oldukça önemli. Rexona markasının Roll-on ve deodorant ürünlerini temiz ve kuru bir cilde uygulayarak üründen alacağınız performansı iki katına çıkarabilirsiniz. Duş sonrası uyguladığınız Roll-on ile gün boyu oluşabilecek terlemeyi en aza indirebilirsiniz. Kalıcı temizlik ve ferahlık hissi için Rexona ürünlerini cilt bakım rutininize dahil edebilirsiniz. Özel anlarınızda ter, koku, ter izi gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmak oldukça can sıkıcı olabilir. Bu gibi problemlerle karşılaşmamak ve her anın tadını doyasıya çıkarmak için ÇiçekSepeti’nde bulunan Rexona’nın kampanyalı ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Rexona Ürünleri Şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Rexona’nın özel formüllerle donatılmış ürünleri kuru, temiz ve ferah bir cilt için size yardımcı olabilir. Gün içerisinde kullandığınız deodorant ile oluşabilecek koltuk altı kokusunun önüne geçebilirsiniz. Roll-on cilt üzerine doğrudan sürülerek, deodorantlar ise cilde belli bir mesafeden sprey halinde uygulanır. Her iki ürün de kullanıldıktan sonra giysilerinizde beyaz lekeler bırakmayacak özel formüllere sahiptir. Rexona ürünlerini kullandıktan sonra pratik bir şekilde hazırlanıp evden çıkabilirsiniz. Aynı zamanda, evde Roll-on ve deodorant kullanma fırsatı bulamadıysanız Rexona ürünlerinin çanta boyu size yardımcı olabilir. İşte, sporda, evde, kampta ve daha birçok alanda kendinizi güvende hissetmek için vakit kaybetmeden ÇiçekSepeti üzerinden indirimli Rexona ürünleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.