Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Rezervuar İç Takımı

Rezervuar iç takımı, klozetlerin su tanklarına takılan ve su taşmasını önleyen mekanizmadır. Ayrıca sifon çekme işlemi de bu mekanizma yoluyla gerçekleşir. Klozet şamandırası olarak da bilinen rezervuar iç takımları, banyoların olmazsa olmaz ekipmanlarından biridir.

Rezervuar iç takımlarının gömme ve alt rezervuarlı klozetlere uygun birçok seçeneği bulunur. Montajı ise oldukça basittir. Bu mekanizmalar bir adet şamandıra ve bir adet basma sistemine sahiptir. Şamandıra kısmı su tankındaki su boşaltıldığında alta iner ve su yüksekliğine aynı oranda yukarıya çıkar.

Pratik ve Etkili Rezervuar İç Takımı

Rezervuar iç takımları basmalı ve çekmeli olarak iki farklı kullanıma ayrılır. Basmalı modellerde su tankının üst kapağına denk gelen butona basılarak sifonu çekebilirsiniz. Çekmeli modellerde ise dışta kalan parçayı yukarıya doğru çekerek su tankını tek hamlede boşaltabilirsiniz.

Rezervuar iç takımı tavsiyelerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz modele karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Kullanıcıların paylaştığı deneyimler üzerinden bu tür mekanizmalar hakkında daha detaylı bilgiye de sahip olabilirsiniz.

Rezervuar İç Takımı İle Su Taşmasını Önleyin

Gömme rezervuar iç takımı, gömme klozet tesisatı bulunan banyolar için uygundur. Gömme rezervuar takımı montajında ilk olarak sifon kapağını çıkarmanız gerekir.

Rezervuar iç takımı çekmeli kullanımı da basmalı modeller gibi iki parçadan oluşur. Mekanizmanın etkili bir şekilde çalışması adına şamandıra bölümünü su tankının dolum oranına uyan bir yükseklikte ayarlayabilirsiniz. Doğru montaj ve gerekli ayarlamalar ile pratik bir kullanım elde edebilir, su taşma olasılığını yok edebilirsiniz.

Her Banyoya Uygun Rezervuar İç Takımı

Rezervuar iç takım fiyatlarını belirleyen belli başlı kriterler bulunur. Materyal, hangi klozet türü ile uyumlu olduğu, mekanizma türü ve marka gibi unsurlar bu ürünlerin fiyatlarını etkileme konusunda önemli bir rol oynar.

Siz de ÇiçekSepeti üzerinden rezervuar iç takımı seçeneklerine göz atabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü uygun fiyat etiketleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.