İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Rinso ÇiçekSepeti'nde!

1994 yılında Türkiye pazarına giren Rinso markası, kalıcı kokulara sahip deterjanları ve etkili temizlik gücü ile bu kategoride en çok kullanılan markalar arasında yer alıyor. Rinso markası birçok ürün çeşidiyle şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Toz ve sıvı deterjanlarını kullanıma sunan Rinso markası; renkliler, beyazlar, yünlüler ve ipekler için geliştirdiği ürünleriyle dikkat çekiyor. İhtiyacınıza yönelik deterjanlar üreten Rinso markası, yenilikçi ürünlere sahip. Siz de uygun fiyatlı Rinso ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Mükemmel Temizlik İçin Rinso Ürünleri

Gül, limon, aloe vera, deniz mineralleri gibi birçok farklı çeşidi bulunan Rinso markası; hem çamaşırlarınızı temizliyor hem de renklerini ve dokularını koruyor. Ferahlatan kokuları ile Rinso markası, en zorlu lekelerde bile mükemmel temizlik sağlıyor. Pratik ve kolay bir temizlik sunan Rinso deterjanlar ile temizliğin tadını çıkarabilirsiniz. İndirimli Rinso ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Rinso marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Rinso ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

İsterseniz en sevdiğiniz çiçek, isterseniz doğadan gelen bir esinti… Rinso deterjanların performansı kadar kalıcı kokularını da çok seveceksiniz. Siz de avantajlı Rinso fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.