Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Riposte ÇiçekSepeti'nde!

Stilinizi güçlendiren, karakterinizi yansıtan ve sizi tamamlayan kokulara sahip parfümler üreten Riposte markası; kadın ve erkekler için geliştirdikleri kalıcı kokularla, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Günlük hayatta kullanabileceğiniz ya da özel günlerinizde size eşlik edecek Riposte parfümler, kalıcı ve kaliteli kokuları ile dikkat çekiyor. Gün boyu sizinle kalan Riposte markasının parfümleri, çantanızda vazgeçilmez bir yere sahip olmayı bekliyor. Siz de uygun fiyatlı Riposte ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İz Bırakan Riposte Ürünleri

Çiçeksi, baharatlı, tropikal ya da odunsu… Her tarza uygun bir Riposte marka parfüm mutlaka var. Gittiğiniz her yerde iz bırakan, her anınızda muhteşem kokusuyla size eşlik eden ve gününüzü güzelleştiren Riposte markası; kokuları kadar ikonik şişe tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Topuklu ayakkabı tasarımı ile akıllarda yer edinen Riposte markasının en sevilen parfümleri arasında, Riposte Loves, Riposte Princess ve Riposte Fantastic parfümleri geliyor. İndirimli Riposte ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Riposte marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Riposte ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Riposte marka parfümleri isterseniz kendiniz için, isterseniz özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebilirsiniz. Riposte marka parfümleri, sevdiklerinizin de çok beğeneceğini göreceksiniz. Siz de avantajlı Riposte fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.