Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Robero Cavalli Parfüm

Parfüm denince akla ilk gelen markalardan olan İtalyan moda devi Roberto Cavalli imzası taşıyan kokular sizi büyülü bir dünyaya davet ediyor. İncelikli detaylarıyla aklınızı başınızdan alacak güzellikteki bu kokular, bir parfüme dair tüm beklentilerinizi karşılayacak güçte olmalarıyla hayranlık uyandırıyor. Siz de ÇiçekSepeti'nde yer alan Roberto Cavalli parfümleri inceleyebilir, teninize en çok yakışacağını düşündüğünüz ürünü sipariş edebilirsiniz.

Kokunuz akıllarda Kalsın İstiyorsanız Doğru Parfümü Seçin

Gücünü benzersiz esanslardan ve aromalı yağlardan alan Roberto Cavalli parfümler size girdiğiniz her ortamda fark edilme fırsatı tanıyor. Etrafınızdakiler sizi kokunuzla hafızalarına kodlarken, size yalnızca kullandığınız kokunun tadını çıkarmak kalıyor. İmza niteliğindeki Roberto Cavalli parfümler arasından hayallerinizdeki o muhteşem kokuyu kolaylıkla bulabilirsiniz.

Roberto Cavalli Edp. ve Roberto Cavalli Edt. olarak öne çıkan ürünler, farklı kullanım tercihlerine de etkili çözümler getiriyor. Eğer bir parfümden beklentiniz kalıcılığın yanında yoğun kokuysa Roberto Cavalli Edp. ürünleri kullanmanız öneriliyor. Kalıcılıktan feragat etmeden daha ferah ve canlı bir koku kullanmak istiyorsanız Roberto Cavalli Edt. ürünler sizin için ideal alternatifler oluyor. Temiz tene ve giysilere uygulanması tavsiye edilen parfümler, doğru kullanıldıklarında kalıcılıkları da daha uzun süreli oluyor. Seçiminiz ne yönde olursa olsun siz de çok seveceğiniz ve her daim kullanmak isteyeceğiniz bir Roberto Cavalli parfüm bulabilirsiniz.

50 ml. ve 100 ml. arasında değişen şişelere sahip olan Roberto Cavalli parfümler arasından ihtiyacınıza yönelik tercih yapabilirsiniz. Parfümünüzü seyahatlerde de yanınızdan ayırmak istemiyorsanız, 50 ml. gibi küçük bir şişe parfümü kolayca çantanızda taşıyabilirsiniz. Parfüm konusundaki gereksinimleriniz ne olursa olsun size etkili çözümler sunan Roberto Cavalli sizi ayrıcalıklı bir koku deneyimine davet ediyor.

Üst, kalp ve dip notalarında birbirinden hoş esanslar ve yağlar bulunan parfümler gün içinde farklı kokular deneyimlemenize de olanak tanıyor. Parfümlerin üst notalarında yer alan kokular, uygulandıktan sonraki birkaç dakika içinde etki gösteriyor. İlk etaptaki yoğun etki ardından yerini kalp notalara bırakıyor. Kalıcılığı birkaç saat devam eden kalp notalar yavaş yavaş kaybolmaya başladığında bu kez en derindeki dip notalar ortaya çıkıyor. Bir parfümün en uzun süre kalıcılığa sahip detayları olarak da bilinen kalp notaları, günün sonunda bile kokunuz dolayısıyla iltifat almanızı sağlayacak güçte oluyor. Parfüm seçerken de mutlaka üst, kalp ve dip notalarda ne tür kokular kullanıldığına bakmanız öneriliyor.

İster Kendiniz Kullanın, İsterseniz Hediye Edin

Zengin aromalar sunan otantik kokular, kavruk bir büyüye kapılmanızın önünü açan baharatlı kokular ve ferah bir deneyim elde etmenizi sağlayan çiçekli kokularla benzersiz seçenekleri bulunan Roberto Cavalli parfümler arasından teninize en çok yakışacak parfümü ÇiçekSepeti vasıtasıyla kolayca bulabilirsiniz. Eğer karar vermekte zorlanıyorsanız birden fazla parfümü dönüşümlü olarak da kullanabilirsiniz. Ruh halinize, katıldığınız herhangi bir organizasyona ya da o günkü programınıza göre farklı kokular kullanmak isteyebilirsiniz. Böylesi durumlarda kullanmak üzere birden fazla Roberto Cavalli parfüm de sipariş edebilirsiniz.

Her cilt tipiyle uyumlu olan Roberto Cavalli parfümleri kendi kullanımınız için sipariş edebileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz. İyi düşünülmüş ve göz alıcı birer hediye alternatifi olan Roberto Cavalli parfümler şık şişeleriyle de beğeni topluyor. Tasarımlarında genel olarak cam ve metal kullanılan parfüm şişeleri son derece şık kutuların içinde gönderiliyor. Hem görme hem de koku alma duyularına hitap eden bu durum Roberto Cavalli parfümleri harika birer hediye alternatifi konumuna getiriyor.

Eğer siz de kendi kullanımınız ya da sevdiklerinize hediye etmek için Roberto Cavalli parfüm seçeneklerinden birini almak isterseniz ÇiçekSepeti üzerinde yer alan birbirinden güzel ürünlere göz atabilirsiniz. Satın almaya karar verdiğinizde ise siparişinizi tek tıkla oluşturabilirsiniz.