Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

ROC ÇiçekSepeti'nde!

Sağlıkla ışıldayan pürüzsüz bir cilt, herkesin hayali. Roc, dizayn ettiği kozmetik ürünleriyle tüm beklentilerinizi karşılıyor. Kadın ve erkek kullanıcılar tarafından kullanıma elverişli ürünler, kusursuz bir bakım sağlıyor. Roc ürünleri, bitkisel formülleri, mucizevi etkileri ve profesyonel bakımıyla mükemmel bir deneyimi garanti ediyor. Roc nemlendirici çeşitleri yaz ve kış aylarında kullanım için ideal. Hoş kokularıyla büyülüyor. Yoğun kıvamlı nemlendiriciler, yağlı, karma ve kuru ciltler için özel olarak hazırlanıyor. Pullanma ve çatlakları yok ediyor. Sivilce ve siyah nokta oluşumunu engelliyor ve gözenekleri tıkamıyor. İçerdiği SPF’ler sayesinde teninizi güneşin yaydığı zararlı UV ışınlarından koruyor. ÇiçekSepeti sayfalarını ziyaret ederek birbirinden farklı Roc ürününe hızlı ve pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

Sağlıkla Işıldayan Pürüzsüz Ciltler için Roc Ürünleri

Roc cilt bakım ürünleri, derinlemesine temizlik ve bakım sağlıyor. Alkol ve paraben içermeyen mucizevi içerikler, cilt sağlığını koruyor. Roc kremler, yüksek nemlendirme ve yumuşaklık sağlıyor. Yağlı ve yapışkan his bırakmayan kremler, leke ve kızarıklıkları önlüyor, ince çizgi ve kırışıklıkların ortaya çıkmasını geciktiriyor. Yaşlanma belirtileri, sivilce ve siyah noktalar, güneş lekeleri, yara izleri, Roc sayesinde bir dert olmaktan çıkıyor. Roc yüz temizleme jeli, günde iki kez kullanımda hızla etki ediyor. Gün içerisinde gözeneklerde biriken yağ ve kiri derinlemesine temizliyor. Nem dengesini sağlıyor. Sağlıkla ışıldayan pürüzsüz bir cilde ulaşacağınız ürünler, kullananları hayal ettiği görüntüye ulaştırıyor. Roc ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Mucizevi Etkiye Sahip Roc Ürünleri

Roc kırışıklık kremi, yüzün farklı bölgelerinde meydana gelen çizgileri gözle görülür şekilde açıyor. Cilde elastikiyetini kazandırıyor, kolojen dengesini sağlıyor ve hücreleri yeniliyor. Genç, parlak ve pürüzsüz bir cilt etme etmenizi sağlayan kırışıklık kremleri, hızla emiliyor. Roc yüz temizleme köpüğü, derinlemesine bir arındırma arayanlar için ideal. Yağ, kir ve ölü derileri ortadan kaldırıyor ve Sebum dengesini sağlıyor. Yağlı, karma ve kuru cilt fark etmeksizin mükemmel bir deneyim yaşıyor. Uygun fiyatlı Roc ürünleri, bütçenizi sarsmadan bakım yapmanıza imkan tanıyor. ÇiçekSepeti Roc kampanyalarını ve indirimlerini takip ederek beğendiğiniz ürünlere hesaplı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.