İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

R.O.C.S Ürünleri

R.O.C.S markası, ağız ve diş sağlığı ürünleri sunan butik bir marka. Yenilikçi özelliklere sahip ürünleriyle markanın portföyünde; yetişkinler, çocuklar ve bebekler için geliştirdiği diş macunu ve diş fırçası ürünleri bulunuyor. R.O.C.S markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Bitki özleri ve mineral kullanarak yaptıkları ürünlerle marka, etken ürün olarak; ananas enzimleri, huş ağacı, kavak ağacı ekstraktı, sakura ve papatya özleri, deniz yosunları ve mineral tuzlar da kullanıyor. Böylece çürük ve diş eti sorunlarını da engelliyor. R.O.C.S ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

R.O.C.S ile Doğal Ol, Etkili Ol, Güvenli Ol!

”Doğal olmak, Etkili olmak ve Güvenli olmak” şeklinde 3 ana özelliğe dayanan R.O.C.S, yaş gruplarına özel olarak ürettiği diş macunları ile özellikle ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Bebek ve çocuk diş sağlığında kaliteli diş macunu ve doğru diş fırçası seçebilmenin zorluğunun farkında olan marka, geliştirdiği ürünlerle ebeveynlerin bu konuda en büyük destekçisi. R.O.C.S, bebek ve çocuklar için elma püresi, çikolata ve karamel gibi esansları kullanarak geliştirdikleri ürünlerle; diş fırçalama alışkanlığını kazandırmayı hedefliyor. R.O.C.S ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! R.O.C.S marka temizlik kağıdı ürünlerini avantajlı kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve uygun fiyatlı R.O.C.S ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Herkes sağlıklı ve beyaz dişlere sahip olmak ister. Sağlıklı dişlere sahip olmak, aynı zamanda özgüveninizin de artmasına olanak sağlar. Diş sağlığında doğallıktan yana olanların tercihi olan R.O.C.S markasının ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.