Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün

Rodi Jeans Çiçeksepeti’nde!

30 yılı aşan tekstil deneyimiyle 2008 yılında kurulan Berk Konfeksiyon şirketinin satın aldığı Rodi Jeans, ülkemizin en büyük hazır giyim ve denim tedarikçilerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Rodi Jeans markası, isminden de anlaşılacağı üzere denim yani kot ürünler üreterek hayatına başlayan ancak günümüzde tüm tekstil kategorilerinde hazır giyim ürünü sunan bir markadır.

Denim giyim üretim ve tasarımında öncü olan markalardan biri olan Rodi Jeans, buradaki tecrübelerinden yola çıkarak tüm tekstil ürünlerinde aynı kalite çizgisini sunmaktadır. Kadın giyim, erkek giyim, çocuk giyim kategorilerinde her türlü ihtiyacı karşılayan markanın oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Şık ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunan markanın ürünlerini inceleyerek en şık ürünleri deneyimleyebilirsiniz.

Rodi Jeans Ürünleriyle Kendi Tarzınızı Yansıtın!

Kot ya da diğer ismiyle denim modelleri, birçok kişinin severek kullandığı ürünlerdir. Jean pantolon olarak hemen herkesin günlük hayat başta olmak üzere kullandığı bu ürünün pantolon dışında etek, mont, yelek gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Şık ve kaliteli kot pantolon modelleriyle adından söz ettiren Rodi Jeans, denim ile tasarladığı ürünlerde öncü markalar arasında yer almaktadır. Rahat, şık ve her zevke hitap eden kot ürünlerini markanın ürün koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Erkek ve kadın giyim kategorisinde denim dışında da ürünler sunan marka; kazak, tişört, mont, pantolon, etek, iç giyim, ev giyim tekstili ve aksesuarları da üretmektedir. Oldukça şık ürünler sunan marka, ürün kalitesine oldukça önem verir. En iyi kumaş tedarikçileriyle çalışarak bu ürünleri özgün tasarımcıların tasarımlarıyla sizlere sunar. Aradığınız tüm ürün gruplarında modern ve klasik parçaları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Her yaş grubundan her zevke hitap eden Rodi Jeans ürünlerini uygun fiyatlarla Çiçeksepeti’nde bulabilir ve güvenle sipariş edebilirsiniz.