İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Rogz ÇiçekSepeti'nde!

Sevimli dostlarınız için her zaman en iyi ürünleri sunmayı hedefleyen Rogz markası; uzatma tasması, göğüs tasması ve mama kabı gibi yardımcı ürünleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

En sevdiğiniz dostlarınızı en az sizin kadar düşünen ve geliştirdikleri ürünler ile maksimum konfor ve kalite sunan Rogz markası; hem ergonomik hem de kaliteli ürünler sunuyor. Sevimli dostlarınızın mutluluğu için, onların güvenliğini düşünen ve konforlu bir hayat geçirmelerini sağlayan Rogz markası ile tanışın. Siz de uygun fiyatlı Rogz ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Rengarenk Rogz Ürünleri

Minik dostlarınızın konforu kadar, stilini de düşünen Rogz markası; rengarenk tasmaları ve aksesuarları ile evcil hayvanlarınızın tarzını da ön plana çıkarıyor. Farklı renk ve uzunluktaki uzatma tasmaları ile günlük hayatta dostlarınızı gezdirirken veya seyahat ederken güvenli bir şekilde aktif olmanızı sağlayan Rogz markası; göğüs tasması ürünleriyle de farklı cinslerdeki köpekler için konforlu bir taşıma kolaylığı sunuyor. İndirimli Rogz ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Rogz marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Rogz ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kaliteli malzeme ile üretilen, kopma ve şok çekişlerde sizi ve sevimli dostunuzu yarı yolda bırakmayan Rogz markası; hem sizin hem de minik dostunuzun mutluluğunu düşünüyor. Siz de avantajlı Rogz fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.