İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Rosefield

Moda trendlerine uygun olarak tasarlanan Rosefield ürünleri işlevsel özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeniliği seven ve trendleri takip eden kişilerin vazgeçilmezi olan Rosefield, şıklığın sembolü haline gelen saatleriyle öne çıkıyor. Siz de giyim stilinizle uyumlu olan saatler arıyorsanız ÇiçekSepeti’nde yer alan markaya ait seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Özgün ve Yenilikçi Tasarımlı Rosefield Ürünleri

Ayrıcalıklı tasarımlarıyla ilgi gören ürünler arasında kıyafetlerinize uygun ve şık görünümünüzü vurgulayabilecek seçenekler yer alıyor. Dünyanın en ünlü markalarından olan Rosefield saatlerle günün her anında kendinizi daha şık ve özel hissedebilirsiniz.

Farklı renk alternatiflerine sahip indirimli Rosefield ürünleri ile zevkli kişiliğinizi girdiğiniz her ortamda sergileme şansı elde edebilirsiniz. Kusursuz tasarımlarıyla dikkat çeken farklı seçenekler her tarza uyum sağlıyor. Zamandan haberdar olabilmenizi sağlayan saatler darbelere karşı ekstra dayanıklı olan özel tasarımlı güçlü kasalarıyla öne çıkıyor.

İşlevsel ve Modern Rosefield Ürünleri

Fonksiyonel özellikler ile zamanı en iyi şekilde değerlendirirken, hayallerinizdeki tarzı oluşturabileceğiniz yeni sezon Rosefield ürünleri arasında spor ve klasik stilinizi canlandırabileceğiniz birçok model bulabilirsiniz. Her tarza hitap eden, sade ya da gösterişli tasarımlar herhangi bir sorun yaşamadan uzun süreli kullanım imkanı sunuyor.

Outlet Rosefield ürünleri arasında takvim, kronometre gibi ek özelliklere sahip saat seçenekleri yer alıyor. Analog tasarım özelliği sayesinde eşsiz bir performans ortaya koyabilen Rosefield ürünleri tasarımında yer alan paslanmaz ve çelik malzemelerle dikkat çekiyor.

İndirimli Rosefield Fiyatları

Uygun fiyatlı Rosefield ürünleri zamanınızın ve ruhunuzun en önemli parçası olmayı bekliyor. Rosefield TWG.T51 ve daha birçok özel modeli ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Rosefield fiyatları seçeceğiniz ürünün tasarımında kullanılan materyalleri, modeli ve teknik özelliklerine göre değişiyor. Rosefield kampanya ürünlerinin yer aldığı ÇiçekSepeti sayesinde siz de tarzınıza uygun özel seçenekleri sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.