Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Rtrmax ÇiçekSepeti'nde!

Bahçe ve yapı işlerinde kullanabileceğiniz ürünler geliştiren Rtrmax, Akdemir Teknik Makine A.Ş. tarafından 1989 yılında kurulan markalardan biri olarak öne çıkıyor. Çoğunlukla bahçe işlerine dair makineler olmak üzere otomatik tırpan, hidromat, misine, su pompası, çim biçme makinesi gibi ürünlerle Türkiye ve dünya pazarında doğan malzeme ve makine gereksinimlerini karşılamak amacıyla büyük ilgi görmeyi başarıyor. Dayanıklı ve güçlü ürünler sunan marka, bahçe işlerinde en büyük yardımcınız olmayı hedefliyor. Bu marka keskin ve aşındırıcı ürün gamı ile hizmet veriyor. Profesyonel ya da kişisel fark etmeksizin ihtiyacı olan herkesin değerlendirebileceği marka ürünleri, bahçe işleri yapmayı daha zevkli hale getiriyor. Yeni sezon Rtrmax, kullanımı kolay otomatik özellikleriyle çiftçilere fayda sağlıyor. Rtrmax'ın elektronik ürünlerini hem büyük hem de küçük çaplı hobi bahçelerinde değerlendirebilirsiniz. Bahçe makineleri ve diğer ürünleri ÇiçekSepeti'nde bulabilir, teknolojik imkanlardan yararlanarak gerekli düzenlemelerinizi yapabilirsiniz.

Bahçe İşlerinde İhtiyacınıza Cevap Veren Rtrmax Ürünleri

Yüksek performans ile verim elde edebileceğiniz uygun fiyatlı Rtrmax ürünleri, bahçede düzen ve temizliği önemseyenler için ideal özellikler sunuyor. İhtiyaç duyduğunuz anda kullanabileceğiniz işlevsel modeller ile bahçe işleriniz daha kolay ve pratik bir hal alıyor. Bahçenizde sulama yapmanızın gerektiği durumlarda daha kolay su çekebilmek amacıyla tercih edebileceğiniz hidromat ve su pompası ürünlerini tercih edebilirsiniz. Su deposunun olmadığı veya hidrofor için yeterli alanın bulunmadığı durumlarda sıvı kontrollü cihazları deneyebilirsiniz. Bahçenizde çok fazla yabani ot bulunuyorsa otomatik tırpan, misinalı kenar kesme gibi ürünleri kullanabilirsiniz. Kişisel alanınıza uygun makineler yardımıyla bahçenizi çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

Rtrmax ürünleri arasında çim biçme makineleri öne çıkıyor. Ürün seçenekleri ile bahçe işlerine dair farklı ihtiyaçları gideren marka, hem temizlik hem de bakım alanında toprağı destekliyor. Kolayca kullanabileceğiniz indirimli Rtrmax ürünlerini ÇiçekSepeti'nde keşfedebilmeniz mümkün. Rtrmax fiyatları, bağlı olduğu kategoriye göre değişiklik gösteriyor. Rtrmax kampanya ürünlerini inceleyerek daha uygun fiyata temin edebilirsiniz. Rtrmax çim biçme makinesi gibi kampanyalı ve outlet Rtrmax ürünlerini ÇiçekSepeti'nden ulaşarak hemen sipariş verebilirsiniz.