Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Rulopak ÇiçekSepeti’nde!

Rulopak markası, kullanıcıların temiz ve steril ortamlarda günlük ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olur. Rulopak ürünleri arasında sabun dispenseri, hijyenik klozet kapağı, eldiven, tek kullanımlık tuvalet kâğıdı, alkol bazlı dezenfektan ve maske gibi ürün çeşitleri yer alır. Günlük temizlik ihtiyacının giderilmesine ve hijyen sağlamaya imkân tanıyan Rulopak çeşitlerini, tercihinize göre ev ve iş yeri gibi toplu yaşam alanlarında kullanabilirsiniz.

Çoğunlukla kamu alanlarında tercih edilen sıvı sabun dispenserinin kullanımı oldukça pratiktir. Sensörlü modellere sahip olan ve böylece el değmeden kullanılabilen hijyenik ve dayanıklı dispenserlere dilediğiniz sabun çeşitlerini ekleyebilirsiniz. Rulopak ürünleri arasında koku gidericilere de ulaşabilirsiniz. Özellikle banyo, küvet, lavabo ve pisuvarlarda tercih edilen bu ürünler farklı aromalarıyla mis gibi bir koku yayar. Set olarak satışa sunulan avantajlı koku gidericileri satın alarak rahatsız edici kokuları engelleyebilirsiniz. Rulopak kampanya fırsatlarından yararlanarak kişisel hijyeninizi kolayca sağlayabilir, hemen şimdi sipariş vererek yaşam alanlarınızı temiz tutabilirsiniz.

Etkili Bir Hijyen İçin Rulopak Ürünleri

Günlük hayatta su ve sabunun bulunmadığı ortamlarda el hijyenini sağlayabileceğiniz dezenfektan ve kolonya çeşitleri uygun fiyatlı Rulopak ürünleri içinde yer alır. Limon gibi sevilen bitki kokularıyla tasarlanan kolonya türleri, gün içerisinde ferah ve temiz hissetmenize yardımcı olur. Dezenfektanlar ise alkol bazlı yapıları ile birçok alanda kurtarıcı niteliğindedir. Sıvı geçirmez özellikli tek kullanımlık klozet poşetleri hijyenik bir yapıya sahiptir ve hem manuel hem de sensörlü tuvaletlerde kullanılabilir. Yaklaşık olarak 15 saniye içerisinde yenilenen klozet poşetleri, kamusal alanlarda kullanıma uygun olan işlevsel ürünlerdir. Rulopak fiyatları, ekonomik seçenekler ile kullanıcılara sunulur. Siz de indirimli Rulopak ürünleri ile kişisel hijyeninizi artırabilir, avantajlı Rulopak ürünlerine ÇiçekSepeti üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.