Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Runner Örtü

ÇiçekSepeti, mobilyadan dekorasyona kadar evinizin her türlü ihtiyacını en kaliteli ürünlerle karşılamanızı sağlıyor. Runner örtüler mutfak, salon, bahçe veya yemek odası masalarınızın havasını değiştirmek ve mükemmel sofralar oluşturmak için olmazsa olmaz ürünlerden. Piknik desenlerinden keten düz formlara kadar hem iç hem de dış mekanlardaki masalarınızın daha şık ve elegan görünmesini sağlayan birbirinden farklı runner örtü seçenekleri bulunuyor. Siz de hemen şimdi kalitesi ve şık duruşuyla sofralarınızı renklendiren en iyi runner örtü modellerini keşfedebilirsiniz.

İç ve Dış Mekan Sofraları için Runner Seçenekleri

Klasik renkler veya parlak desenler arasından aradığınız ürün ne olursa olsun ÇiçekSepeti'nde her türlü dekorasyona uygun runner seçenekleri mevcut. Özel günlerde misafirleriniz için veya yemek masasında kendiniz için hazırladığınız sofranın çok daha şık ve iştah açıcı görünmesini sağlayan runner örtüler,  farklı desen ve renk alternatiflerinde sunuluyor. Uzun ve geniş yemek masalarında veya sohbetin derinleştiği bahçenizdeki yaz sofralarında daha keyifli vakit geçirmek için desenli ve renkli örtü seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ahşap, cam, mermer veya metal masalar için düz renkli modelleri tercih ederek daha minimal seçimler de yapabilirsiniz. Runner seçerken masanızın malzemesi kadar alanın genel dekorasyonunu, örtünüzün rengini ve yemek takımlarınızı da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Ahşap gibi rustik masalarda keten veya el dokuması runner örtü modelleri mükemmel birer seçenek. Dekorasyonunuzu tamamlamak için runner örtünüzü şamdanlarla veya çini deseni işlemeli vazo gibi dekorasyon objeleriyle de kullanabilirsiniz. 

Pratik ve Şık Runner Modelleri

Runner örtüler, yemek masalarında kolayca kirlenebildiği için çabuk temizlenebilen ve kuruyan malzemelerden oluşması önemli. Leke tutmayan ve makinede yıkanabilir runner örtü modelleri, kullanım kolaylığı sağlaması bakımından daha çok tercih ediliyor. Beyaz, gri veya bej gibi renkler daha çabuk kirlenmesi bakımından yemek masalarında daha nadir tercih edilebiliyor. Masanıza renk katmak için mavi veya kırmızı gibi daha canlı tonları da seçebilirsiniz. Modern ve hafif dokunuşlar için servis altlıklarınız, kumaş peçeteleriniz ve çatal bıçak takımınızla uyumlu desenlere de yönelebilirsiniz. Cesur geometrik şekiller ve parlak renkler, masanızın dekorasyonunu vurgulamanıza yardımcı oluyor. Geometrik desenler görsel illüzyon yarattığı için küçük mutfak köşeleri ve kahvaltı masalarını en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlıyor. Desenler aynı zamanda kiri ve lekeyi daha çok kaldırdığı için sofranızdaki küçük hataları da gizleyebilirsiniz. 

Farklı Dekorasyon Tarzlarına Uygun Seçenekler

İster özel bir organizasyonun bohem masası için isterseniz de endüstriyel tasarımlı evinizin modern mutfak masası için tercih edin, ÇiçekSepeti'nde her dekorasyon tarzına uygun runner örtü modelleri yer alıyor. Çizgili modeller, neredeyse her ev tarzı için mükemmel bir seçenek. Modern mekanlarda sıklıkla tercih edilen çizgili ürünler, mavi ve beyaz objelerle birlikte kullanıldığında marin teması yaratmanızı da sağlıyor. Çizgili runner örtüleri, özellikle yazlık evleriniz için tercih edebilirsiniz. Modern dekorasyonlarınıza retro bir hava katmak için pötikare runner örtü seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Daha rustik ortamlar yaratmak veya modern bir mekanı biraz daha bohem göstermek için çuval bezi veya keten şeklindeki daha ham runner örtüler de kullanılabiliyor. Her türlü renkle uyum sağlayan bu doğal kumaşlara sahip örtüleri, ahşap objelerle ve kahverengi dekorasyon temasıyla eşleştirebilirsiniz. Runner örtülerin genişlikleri genellikle standart ölçüde olsa da uzunlukları değişebiliyor. Masanızın boyutuna göre farklı uzunluk seçenekleri arasından doğru ürünü seçmeyi de unutmayın.

Siz de hemen şimdi ÇiçekSepeti'nin ücretsiz teslimat ve uygun fiyat ayrıcalıklarıyla dilediğiniz runner örtü modelini sepetinize ekleyebilirsiniz.