İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

S-link Ürünleri

Telefon ve bilgisayar aksesuarları üreten S-link, bu kategoride dünyaca tanınan bir marka. S-link sadece telefon ve bilgisayarlar için değil; aydınlatma, telefon tutucu gibi ürünleriyle de tercih ediliyor. İndirimli S-link marka ürünleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Teknolojik aletleriniz için farklı ürünler geliştirerek performanslarını artıran ve yüksek verim almanızı sağlayan teknolojilerle geliştirilen S-link ürünleri, hayatınızı kolaylaştırıyor. S-link ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Destek Teknolojiler S-link ile Hayatınızda!

Kulaklıklar, lambalar, kablolar… İhtiyacınız olan tüm teknololojik ürünlere S-link ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Tüm bu ürünler için en küçük detayları bile büyük bir titizlikle üreten S-link, son dönemlerde powerbank ürünleriyle herkesin dikkatini çekiyor. Li-on bataryaya sahip powerbank ile telefonunuzun şarjı istediğiniz seviyeye kolayca geliyor. Herkesin çantasına ve evine giren powerbank’leri ve markanın diğer ürünlerini ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz. Avantajlı S-link fiyatları ve dikkat çeken kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!

S-link markası; sadece fonksiyonel özellikleriyle değil, tasarımlarıyla da herkesin beğenisini kazanıyor. Kullanıcı dostu tasarımları ve kolay kullanımları sayesinde siz de S-link markasıyla tanışın! S-link markasının ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.