İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

S.T. Dupond ÇiçekSepeti’nde!

1872'de Paris’te kurulan S.T. Dupond, kuruluşundan bu yana lüks ürünler üreten Paris merkezli Fransız bir markadır. İmza ürünleri arasında el çantaları, çakmaklar, koleksiyon kalemleri, parfümler, sigaralar bulunur. Marka son yıllarda bir trend haline gelen elmas kafa desenini kullanmasıyla da tanınır.

Şık ve karizmatik S.T. Dupond ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Geçmişe Dokunan S.T Dupond Ürünleri

Uzun yıllar boyu erkek ve kadınlar için günlük şıklığı şekillendiren unsurlardan biri olan çakmak ve kalemler günümüzde yerini daha çok koleksiyon özelliği taşımasına bıraktı. S.T. Dupont ürünleri, tıpkı geçmişteki gibi günlük rutininize dahil olan alternatif aksesuarlar ise muhteşem tamamlayıcılar olarak karşımıza çıkmaktadır. en şık halleriyle karşınıza çıkarıyor. S.T. Dupont imzalı çakmak modelleri, markanın geçmişi ve geleceği harmanlayan tasarım anlayışının zarif çizgilerini gözler önüne seriyor. Kalem modelleri ise ağırlıklı olarak nostaljik görünümleri sayesinde adeta birer koleksiyon parçası gibi sunuluyor. Sıradanlığı ortadan kaldıran desenlerle dizayn edilmiş olan çakmakların dikkat çekici görünümüyle yaşam tarzınızı yansıtmanın en çarpıcı halini keşfedebilir; zarifliği ile göz dolduran tükenmez kalem ve dolma kalem seçenekleriyle S.T. Dupont estetiğine sahip olmanın eşsiz hissini yaşayabilirsiniz.

Siz de şıklığınızı tamamlayacak, yaşam tarzınıza uygun ve estetik tasarımlara sahip aksesuar seçenekleriyle S.T. Dupont ürünlerine sahip olmak istiyorsanız, tüm ürünlere ÇiçekSepeti üzerinden göz atabilirsiniz!Online alışverişe özel indirim ve kampanyaları yakalamak ve alışverişinizi zahmetsizce tamamlamak için web sitemizi ya da mobil uygulamamızı hemen ziyaret edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.