Müşteri Politikası
Çiçeksepeti

Müşteri Politikası
Çiçeksepeti olarak daima müşterilerimizin memnuniyetine önem verir, kusursuz bir deneyim yaratmak için çalışırız.
Çiçeksepeti'nden almış olduğunuz ürünler Çiçeksepeti politikaları ile korunmaktadır.
 
Zamanında

Teslimat
Farklı teslimat seçenekleriyle daima zamanında teslimat yapmayı taahhüt ederiz.
 
Kolay

İade
Tüketici mevzuatında imkan tanınması halinde, satın almış olduğunuz ürünlerinizi cayma hakkınızı kullanarak 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
 
Yüksek Müşteri

Memnuniyeti
Müşteri Hizmetlerimiz ile taleplerinizi titizlikle ele alıp en geç 2 iş günü içerisinde aksiyon alırız.
Zamanında Teslimat
Zamanında teslimatın sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bunun için var gücümüzle çalışmaktayız. Eğer ürününüzün size zamanında ulaşmadığını ya da yanlış kişiye ulaştığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmeniz halinde talebinizi en kısa sürede sonuçlandırırız.
Kolay İade
Kolay iadeyi, tüketici mevzuatına uygun olması halinde teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde internet sitemizden ya da mobil uygulamamızdan ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.
1
İade Talebinizi Başlatın
"Siparişlerim" sayfasından, iade etmek istediğiniz siparişin yanındaki "Ürünü İade Et" butonundan talebinizi iletebilirsiniz.
2
Ürünlerinizi Teslim Edin
İade kodu ile birlikte ilgili kargo firmasına giderek iade etmek istediğiniz ürünü; tüm aksesuarları, orijinal kutusu, faturası ya da irsaliyesiyle birlikte ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
3
Ücret İadenizi Alın
İade süreciniz, ürün anlaşmalı satıcımıza ulaşmasının ardından 2 iş günü içerisinde değerlendirilecek olup ücret iadesi, iadeniz onaylandıktan sonraki 1 - 10 iş günü içerisinde yapılacaktır.
Satın aldığın üründen memnun kalmayan müşterilerimiz, paketi bozulmamış ve kullanılmamış ürünleri 14 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirler. Diğer müşterilerimizin haklarını da gözeterek bazı ürünlerde iade alamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. İade alamadığımız ürünlerin listesine linkten ulaşabilirsiniz.
Ürünlerimizin arkasındayız ve sitemizde satılan hiçbir ürün ile bir problem yaşamanızı istemeyiz. Ürünler size çeşitli sebeplerle olması gerekenden farklı bir şekilde ulaşırsa ortalama 2 iş günü içerisinde talebinizle ilgili aksiyon alırız.
Yüksek Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimiz bize çeşitli kanallardan ulaşarak taleplerini diledikleri zaman ve saatte ulaştırabilirler.
Müşterilerimizden gelen öneri, teşekkür ve şikayetleri dikkatle inceler süreçlerimizi geliştirerek kusursuz bir müşteri deneyimi yaratmak için kullanırız.
Çiçeksepeti satıcılarla müşterileri buluşturan bir pazaryeridir. Siparişiniz öncesi ve sonrasında talepleriniz ile ilgili satıcılarla iletişim konusunda canlı yardım üzerinden yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Aklına takılan her konuda bize ulaşabilirsin!

Sipariş durumunu sorgulamak, şikayet iletmek ve aklına takılan soruları sormaya başlamak için Canlı Yardım'a bağlanabilirsin.