2024 Sevgililer Günü Teslimat

sevgililer günü teslimat

Dünyanın dört bir yanında çiftlerin heyecanla beklediği, yılın en romantik ve aşk dolu günü olan 14 Şubat Sevgililer Günü, bu sene Çarşamba gününe denk geliyor.

  • Çiçeksepeti’nden hafta içine veya hafta sonuna denk gelen bütün özel günlerde aynı gün teslimatlı çiçek siparişi verebilirsiniz.
  • Aynı gün teslim edilme seçeneği bulunan hediye ve Bonnyfood çeşitlerinde de göndermek istediğiniz ürünler yine sizin belirlediğiniz tarihte ve saat aralığı içerisinde teslim edilir.

Çiçeksepeti Sevgililer Günü’nde Çalışıyor mu?

Sevdiğini mutlu etmek ve onu ne kadar sevdiğini yılın en romantik gününde sürprizleri ile dile getirmek isteyenler için binlerce alternatif sunan Çiçeksepeti, 14 Şubat Çarşamba Günü kesintisiz hizmet vererek sizlerin yanında.

çiçeksepeti app indirim kodu

14 Şubat Çarşamba Sevgililer Günü’nde Kargo Teslimatı Yapılıyor mu?

Çiçeksepeti’nde satışa sunulan birçok ürün için aynı gün teslim edilme seçeneği yer almaktadır.

• Özel kurye gönderimli olan tüm ürünlerin teslimatı, Çiçeksepeti ile anlaşmalı kurye servisleri aracılığıyla gerçekleştirilir.

• Kargo ile gönderimi sağlanan ürünler arasından seçerek sipariş vereceğiniz ürünlerde ise; tarih seçme opsiyonu yerine tahmini kargo teslim tarihi yer almaktadır. Siparişinizin, ürün gönderimi sağlayan satıcının tercih ettiği kargo firmasının çalışma saatleri aralığı içerisinde teslim edilmesi beklenmektedir.

• Hem hafta sonu hem de hafta içi fark etmeksizin yılın 365 günü aynı gün teslimat avantajı sunan bu ürünlerden dilediğinizi seçerek biricik aşkınız için gönderimini sağlayabilirsiniz. Bu ürünler için dilerseniz aynı gün dilerseniz de ileri tarihli siparişler verebilir, teslimat gününü kendiniz belirlersiniz.


Diğer Sıkça Sorulan Sorular:

Çiçeksepeti Çalışma Saatleri

Kıbrıs'a Çiçek Gönderimi Var Mı?

Çiçeksepeti Kaç Günde Teslimat Yapıyor?

Özel Günlerde Teslimat:

Çiçeksepeti Anneler Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçeksepeti Babalar Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçeksepeti Kadınlar Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçeksepeti Bayramda Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçeksepeti Öğretmenler Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçeksepeti Yılbaşı Teslimat Yapıyor Mu?