Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Saat Kordonları

Farklı modelleriyle her türlü saat modeli ile uyum sağlayan saat kordonları kullanım esnasında size çeşitlilik ve kolaylık sağlar. Sevdiğiniz kol saatlerinizin eskiyen kordonlarını bu sayede pratik bir şekilde değiştirebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun dışında farklı renklere sahip saat kordonlarını alarak bir saat modelini çeşitli modellerde de kullanabilirsiniz. Size kullanım esnasında pratiklik ve rahatlık sağlayan kordonların yapıları ve modelleri de değişkenlik gösterir. Çiçeksepeti üzerinden birbirinden farklı saat kordonlarını inceleyerek saatinize en uygun modelleri kolayca satın alabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarla Uyumlu Saat Kordonu Modelleri

Klasik tasarımlı saat modellerinin yanında elektronik saatler de vardır. Uzun süreli kullanımlarda aşınabilen ya da esneyebilen saat kordonlarını her modele uygun olacak şekilde kolayca değiştirebilirsiniz. Kare ya da yuvarlak çerçeveli klasik kol saati modellerinin tasarımıyla uyumlu olacak şekilde deri, metal ya da silikon saat kordonları bulunur. Deri saat kordonu modelleri, düz bir tasarıma sahip olabildiği gibi kendinden desenli bir deri görüntüsüne de sahip olabilir. Çeşitli renkleri ile karşınıza çıkan deri kordonlar her türlü saat modeli ve ölçüsü ile uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Deri kordonların yanında metal yapıdaki kordonlar da oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Örme, düz metal, bakla işlemeli gibi çeşitleri bulunan metal saat kordonu modelleri, bileğinizle uyum sağlayan yapısı sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Bunun yanında metalin şık görüntüsü, saatinizi de ön plana çıkarır. Farklı tasarımlara ve çeşitli renklere sahip olan metal saat kordonu modelleri klipsli ve katlamalı özelliği ile bileğinize rahat bir şekilde takılır ve ayarlanır. Ayrıca silikon ve örgü hasır saat kordonları da bulunur. Bu modeller düz ya da kendinden desenli şekilde size sunulur. Aradığınız her türlü saat kordonu modeline Çiçeksepeti üzerinden uygun fiyatlı ve kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Özel Tasarımlara Sahip Saat Kordonları

Çeşitli yapılara ve tasarımlara sahip saat kordonları kişiye özel olarak da üretilir. Deri saat kordonları, el işçiliği ile kişiye özel bir şekilde hazırlanır. Özel bir tasarıma sahip bu kordon modellerine Çiçeksepeti üzerinden ulaşarak hem kaliteli hem de size özel bir kordon sahibi olabilirsiniz. Saatinizin ölçüsüne ve modeline göre oluşturulan saat kordonları suya karşı dayanıklı yapısı ile de öne çıkar ve uzun süre sorunsuz bir kullanım imkanını size sunar. Kendinize ya da sevdiklerinize özel olarak alabileceğiniz tasarım kol saati kordonları ile her an sizin için özel bir hal alabilir. Elektronik kol saatlerinin sahip olduğu kordonların da çeşitli modelleri vardır. Saatinizi tamamen saran ya da kenarlarından birleşen kordon tasarımları modele özgü bir biçimde tasarlanır. Uzun yapılı kordon modelleri bileğinizi birkaç kez sararak saatinizin duruşunu farklılaştırır. Kişiye özel ya da saat modeline özel kordon tasarımlarına Çiçeksepeti üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Saat Kordonu Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

  • Saatinizin kordon takma kısmına dikkat ederek bir seçimde bulunmanız gerekir. Bu alanların uzunluğu saat modeline göre çeşitlilik gösterir. Beğendiğiniz kordon modelinin ölçüsünün saatinizle uyumlu olmasına dikkat ederseniz bir sorun yaşamamış olursunuz.
  • Saatinizin çerçeve yapısı ve rengi ile uyum sağlayacak modelleri seçmeniz, kordonu taktığınızda herhangi bir uyumsuzlukla karşılaşmanızı engeller.
  • Alacağınız ürünün yapısını da önceden belirlemeniz size kolaylık sağlar. Metal, deri ve silikon saat kordonu modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Klipsli, metal ve plastik tokalı, katlamalı ve mıknatıslı özelliklere sahip kordonlar bulunur. Ürünü satın alırken bu detayı da göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Farklı özellikleri ile karşınıza çıkan saat kordonları, pratik yapıları sayesinde kurtarıcınız olan ürünlerdendir. Saat kordonu fiyatları, ürünün yapısına ve tasarımına göre değişkenlik gösterse de Çiçeksepeti uygun fiyatlı birçok ürünü size sunar. Siz de buradan dilediğiniz modele uygun saat kordonunu kolayca bulabilir, sevdiğiniz saatlerinizi ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.