İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

26 ürün bulundu.

Saat Pilleri

Saat pili kol saati, duvar saati, masa saati gibi farklı saat türlerinin çalışmasını sağlayan en önemli parçalar arasında yer alır. Birçok markanın ürettiği bu temel saat aksesuar ve yedek parça ürünü saatin düzgün bir şekilde çalışmasını ve zamanı doğru olarak göstermesini sağlar. Lityum, alkalin, silver gibi çeşitlerinin her biri değişik özelliklerde olan saat pili ulaşılabilir fiyatlarıyla her bütçeye hitap eder. Bireysel kullanımın yanı sıra saatçilikle uğraşan ustaların olmazsa olmazları arasında yer alan ürün dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Saatin büyüklüğüne ve işlevine göre uygun pil seçimi önem taşırken, yeterli performans sağlayan güçteki çeşitler tercih sebebi olur. Siz de erkek ve kadın saatleri için kaliteli ve ucuz saat pili ihtiyacınızı ÇiçekSepeti’nin geniş koleksiyonlarından karşılayabilir, işinize yarayacak ürünü online olarak sipariş verebilirsiniz.

Dayanıklı Saat Pili Çeşitleri

Lityum saat pilleri özellikle kol saatleri için uygun olan pil çeşitlerinden birisi. Düğme pil olarak da geçen bu ürünün tek kullanımlık ve yeniden şarj olabilen türleri mevcut. Eğer pil değiştirme işiyle uğraşmak istemiyorsanız, saatin kendi mekanizmasının hareketleriyle otomatik olarak yeniden dolabilenleri tercih edebilirsiniz. Kimyasal madde içermemesi sebebiyle cihaza zarar vermeyen ve güvenli bir kullanım imkanı sunan lityum saat pili çeşitleri saatlerin yanı sıra baskül, şeker ölçme aleti, tansiyon aleti gibi gereçlere de uygunluğuyla dikkat çeker.

Genelde 3V gücünde olan lityum düğme pillerin alkalin çeşitleri de bulunur. Alkalin düğme pil çeşitleri gücünü çinko ve manganez dioksit maddelerinin meydana getirdiği kimyasal reaksiyondan alır. Lityum olanlara göre daha düşük performansa sahip olan bu ürün ortalama 1,5V güce sahip olmasıyla öne çıkar. 5’li, 6’lı, 10’lu gibi setler halinde bulabileceğiniz bu pil çeşitleri AA, AAA, C, D gibi gruplara ayrılır. Her boyuttaki saate takabileceğiniz bu kullanışlı ürün uzun ömürlü kullanım deneyimi sunar.

Saatlerin Olmazsa Olmaz Parçası: Saat Pili

Silver piller gücünü gümüş oksitin yüksek enerji yoğunluğundan alır. Yüksek hassasiyetteki malzeme karıştırma teknolojisi sayesinde elde edilen enerji yoğunluğu bu pil çeşidine farklı bir özellik kazandırır. Silver piller kuvars saatlerde, tıbbi cihazlarda ve diğer hassas aletlerde üst düzey performansla çalışır. Ayrıca kulaklık ve işitme cihazları için de elverişli olması ürünü tercih sebebi haline getirir. %0 civa oranıyla çevre dostu olduğunu kanıtlar ve diğer teknik özellikleriyle de farkını ortaya koyar. Dijital ve analog saatleri başarılı bir şekilde çalıştıran silver saat pilleri uzun ömürleri sayesinde bütçeye de katkı sağlar. İndirimli saat pili seçenekleri için ÇiçekSepeti’nin takı-saat-aksesuar kategorisinin en dikkat çekici ürünlerinden olan saat pili çeşitlerine hemen göz atabilirsiniz. Saatlere merak duyan arkadaşlarınız varsa onlara nitelikli ve ucuz saat pili çeşitlerini hediye olarak sunabilirsiniz.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Saat Pili Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde!

Duvar ve masa üstü saatleri için elverişli olan alkalin kalem saat pili çeşitleri kullanım boyunca istikrarlı bir çalışma gücü sağlar. Ortalama 12V değerindeki uzun ömürlü güç gerilimi ürüne üst düzey performans kazandırır. Genellikle çoklu paketler halinde bulabileceğiniz bu çeşitler saatlerin dışında araba, fotoğraf ekipmanları ve elektronik cihazlara uyumlu uzaktan kumanda pili olarak görev yapar. Yüksek voltaj alkalin pilleri çıkarıp takmak son derece kolay. Zamanı takip etmek için her gün başvurduğunuz saatlerin verimli bir şekilde çalışması için gerekli olan en iyi saat pili çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, dilediğiniz ürünü evinizin rahatlığında güvenle satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.