İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Saat Aksesuarları ve Yedek Parçalar

Zamanı takip etmeye yarayan ve sadece bununla kalmayıp en önemli aksesuarlar arasında bulunan saatlerin de tıpkı diğer eşyaların olduğu gibi bakıma ve onarıma ihtiyacı vardır. Günümüzde pek çok farklı marka yüzlerce farklı saat modeli sunar. Kullandığınız saat zaman içinde yıpranabilir, pili bitebilir, kordonu eskiyebilir ya da içindeki ufak bir apartı yerinden çıkabilir. Tüm bunları tamir etmek, düzeltmek ve yenilemek için saat aksesuar ve yedek parçalarına ihtiyaç duyulur. Saatlerinizi daha etkileyici bir görünüme kavuşturmanın yanında onların küçük arızalarını kolayca giderebileceğiniz parçaları satın alabilirsiniz. Farklı saat markalarının tasarladığı aksesuar ve yedek parçalar hem analog hem de dijital saatlerinizin bakımını gerçekleştirmenizi kolaylaştırır. Saat bakımı için son derece faydalı olan bu aksesuarlar saatinizin kullanım ömrünü uzatır ve onun yeni bir görünüme kavuşmasını sağlar. Farklı kordon aksesuarları ile alıştığınız kordon görünümünü değiştirebilir, yepyeni bir saate minimum maliyetle sahip olabilirsiniz.

Saat Aksesuar Çeşitleri

Saat aksesuarları, saatlerinizi kişisel zevklerinize göre yeniden tasarlamanıza olanak sağlar. Erkek ve kadın kol saatlerinin yanı sıra duvar saatleri için ayrı olarak tasarlanan ve üretilen aksesuarlar, saatlerinizin daha dikkat çekici bir görünüme kavuşmasını kolaylaştırır. Kendi zevk ve tarzınızı özgürce yansıtabileceğiniz aksesuarların başında saat kordonları yer alır. Değişme özelliğine sahip olan saat kordonlarını dilediğiniz gibi, farklı kordon modelleriyle değiştirebilir, istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Değiştirilen saat kapakları ve saatin çalışması için olmazsa olmaz saat piliini de değiştirebilirsiniz. Böylece saatinizi çok daha uzun yıllar yeni gibi kullanabilirsiniz. Çocukların saatleri için de çeşitli aksesuarlar yine saat markaları tarafından üretilir. Çocuğunuzun zevkine göre güncelleyebileceğiniz saatler ile çocuğunuzu saat takmaya teşvik edebilirsiniz.

Saat Yedek Parçaları

Saat yedek parçaları, mekanik olarak arıza yapan ya da dış görünümünde deformasyona uğrayan saatleri yenileyerek kullanım ömürlerini uzatır. En çok tercih edilen saat yedek parçaları arasında şaftlar ve mekanizmaları içinde barından saat motorları yer alır. Duvar saatlerinin yeniden çalışması için gerekli olan bu ekipmanlar kolayca monte edilebilir ve saatin ilk günkü gibi çalışmasını sağlar. Bozulan kol saatlerinin yeniden çalışması için gerekli olan yedek parçalar, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Siz de saatiniz için gerek duyduğunuz çeşitli aksesuar ve yedek parçaları temin edebilirsiniz. Böylece saatinize hem yeni bir görünüm kazandırıp hem de kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Pim, kordon, kordon için uçlar ve panel camları arasından ihtiyaç duyduğunuz yedek parçaları satın alabilirsiniz. Saatiniz için kordon, aksesuar ya da yedek parça alırken öncelikle ürünlerin saatinizle uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.

Saat Yedek Parçalarının Kullanımı

Saatleri tamir etmek için kullanılan aletler, farklı aksesuar ve yedek parçaların saatinize kolay bir şekilde monte edilmesini sağlar. Saat anahtarları, açma kapama topları, kordonların kısaltılması için setler bu aletlerden başlıcalarıdır. Açma kapama topları saatin arka kapağının rahatça açılmasını sağlarken, kordon kısaltma parçaları saat kordonunuzu kolayca bileğinize göre ayarlamanıza yardımcı olur. Satın alacağınız saat yedek parçalarının ve saat aksesuarlarının özelliklerini inceleyerek ve kullanma talimatlarını okuyarak alışverişiniz için en doğru kararı kolaylıkla verebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin pek çok farklı ürün kategorisinde yüzlerce marka ve binlerce ürünü görüntüleyebilir ve seçeneklerin hepsini kolayca inceleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi arasından beğendiğiniz ürünlerin hem özelliklerini hem de fiyatlarını kıyaslayabilir, satın almak istediğiniz ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz. Seçtiğiniz saat aksesuarları ve yedek parçalarını sepetinize ekleyerek ÇiçekSepeti’nin avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.