Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kadın & Erkek Saatler

ÇiçekSepeti’nin kadın, erkek ve unisex kol saatleri, birbirinden zarif tasarımlarıyla öne çıkıyor. Dijital ve mekanik saat seçenekleri, deri ya da metal kordonlar, çarpıcı gövde süslemeleri ve su geçirmezlik özellikleri sunan farklı saat modellerine hızla ulaşabilir, sevdiğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Kadın Saat Modelleri ile Göz Kamaştırıyor

ÇiçekSepeti’nde yer alan kadın kol saatleri minimal çizgileriyle dikkat çekiyor. Hasır örme motiflere sahip modeller kadınlar tarafından en çok tercih edilen tasarımlar olmayı başarıyor. Hasırlı tasarımlar çelik kordonlarla, iyon kaplamalarla, çarpıcı kadran renkleri ile tamamlanıyor ve uzun yıllar kullanılabilecek şekilde dayanıklı üretiliyor. Benzer tasarımlardan hoşlananlar için birçok markanın farklı modelleri bulunuyor. Zarif kordonlar, ışıklı dijital göstergeler ve kararlı tasarım çizgileri tüm kadın saatlerini ortak noktası oluyor. Teknolojiden vazgeçemeyenler ise akıllı bileklik olarak tasarlanan çok fonksiyonlu saatleri tercih ediyor. Akıllı bileklikler spor aktivitelerinde, uzun yürüyüşler gibi efor gerektiren anlarda adımlarınızı ve kalp atışlarınızı sayarak size bildirir. Böylece yaptığınız spora bedeninizin verdiği tepkiyi görebilirsiniz. Aynı zamanda ateş ölçer olarak kullanılabilen akıllı bileklikler, uyku esnasında kalp ve solunum fonksiyonlarınızı izleyerek sağlığınız hakkında size faydalı raporlar da verir. Modern, klasik ya da ileri teknoloji ile tasarlanan kadın saat modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, sipariş edeceğiniz ürüne ekonomik koşullar ile sahip olabilirsiniz.

Erkeklere Özel Tasarlanan Saat Modelleri

Dünyanın en çok tercih edilen saat üreticileri ÇiçekSepeti’ne özel onlarca seçkin model sunuyor. ÇiçekSepeti ise bu güvenilir markaların saat tasarımlarını ekonomik fiyatlar ile buluşturuyor. Hem görsel hem de işlevsel açıdan birbirinden çok farklı saatler üreten markalar arasından en iyisini ve en kullanışlı modelleri seçmeniz de oldukça kolay. Modern ve klasik erkek kol saatlerin hepsini bir arada bulabilirsiniz. Çizilmeye dayanıklı safir camlar kullanarak üretilen saatler, su geçirmezlik özelliği ile sağlamlaştırılarak hem tarz hem de dayanıklılık konusundaki soruları ortadan kaldırıyor. Kronometre, takvim ve güçlü LED ışıklar da saatlerin hayatı kolaylaştıran unsurları oluyor. Titreşime ve darbelere dayanıklı olan saat modelleri outdoor spor egzersizleri için oldukça ideal. Kalp atış hızı, adım sayımı gibi fonksiyonlara sahip olan saatler ise spor antrenmanlarında size pek çok kolaylık sunuyor. Egzersizlerinizle ilgili kayıtlar tutabilir ve performansınızı gün gün izleyebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin ekonomik fiyat ayrıcalıklarından faydalanarak erkek kol saatleri için hemen sipariş verebilirsiniz.

Unisex Modeller ve Hediyesiyle Birlikte Sunulan Seçkin Tasarımlar

Kol saati alışverişinizde ÇiçekSepeti’ni tercih ederek zengin içerikli set ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Bu setler içerisinde saatin yanı sıra işlevsel bir cüzdan, kartlarınızı saklayabileceğiniz bir kartlık, zarif bir kemer, bir bileklik, bir tespih ve anahtarlık aksesuarları bulunuyor. Dikkat çekici özel kutusunda hediye paketi halinde gönderilen bu setleri sevdikleriniz için seçebilirsiniz. Kadınlar için çarpıcı bir set arıyorsanız, altın kaplama kadın saatlerinin yer aldıpı setler iyi bir seçim olabilir. Altın kaplama saatle birlikte zirkon saplı bilekliğe de sahip olabilirsiniz. Hemen hemen tüm markaların ürettiği unisex saatler ise daha serbest tasarımlara sahip. Seçtiğiniz saatleri, göz kamaştıran saklama kutularıyla da muhafaza edebilirsiniz. Ahşap üzeri deri kaplama ile gayet sağlam tasarlanan bu özel kutular, üst kapak bölümüne eklenen cam sayesinde tüm saatleri bir arada görmenizi ve o gün hangisini takacağınıza karar vermenizi kolaylaştırıyor. Kendinize ya da sevdiklerinize saat hediye etmek isterseniz ÇiçekSepeti’nde yer alan sayısız marka ve modeli incelemeden karar vermemelisiniz. Türkiye’nin her yerine ulaşan ÇiçekSepeti sayesinde, seçtiğiniz ürünleri sevdiklerinize hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

İlişkili Kategori:

» Çocuk Kol Saati