Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Saat & Saat Ürünleri Çiçeksepeti’nde!

1994 yılından itibaren markalaşarak dünyaca ünlü saatlerin Türkiye’de distribütörlüğünü almış olan Saat & Saat’in temelleri, 1971 yılına dayanır. Müşteri memnuniyetine önem veren, kaliteyi asla düşürmeye, profesyonel bir yönetim anlayışına sahip olan Saat ve Saat’te arasında pek çok markanın ürünlerini bulabilirsiniz. Saat&Saat; Tommy Hilfiger, Casio, Adidas, Seiko, DKNY, Diesel, Lacoste, Guess, Skagen, Versace, TAGHeuer, Michael Kors gibi herkes tarafından sevilen 30’a yakın markanın saatlerini kullanıcılar ile buluşturur. Siz de hem sevdikleriniz hem kendiniz için çok çeşitli saatleri Çiçeksepeti’nde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Tarzınızı Tamamlayacak Saat & Saat Ürünlerini Çiçeksepeti’nde Hemen Keşfedin!

Perakende sektörüne 2016’da giriş yapan Saat & Saat; 2016’da Welder’in tüm haklarını almış, 2017’de Cerruti 1991 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yapmış, 2020’de Jacques Philippe markasını kendi bünyesine dahil etmiş, U.S. Polo Assn. markasının 34 ülkede üretim ve satış haklarını almış, 2021’de Milano X Change markasının da haklarını satın almış bir markadır. 165 mağazası ve 600 bayisi ile kullanıcılara fiziksel bir deneyim sunan Saat & Saat, ayrıca e- ticaret sitelerinin önde gelen isimlerinden biri olan Çiçeksepeti’nde de çevrim içi satış imkanı sunar. Hem kadın hem erkek saat modellerini Saat&Saat ürünleri arasında bulabilirsiniz. Farklı tarzlara hitap eden, çeşitli tasarımlara sahip olan, farklı markaların ürünlerinin yer aldığı Saat & Saat markası, bir tık uzağınızda!

Herkes için uygun olan modeller, estetiği, kaliteyi, fonksiyonu ve saygınlığı bir arada sunan Saat & Saat ürünlerini siz de Çiçeksepeti’nde online olarak kolayca inceleyip sevdikleriniz ya da kendiniz için dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz!