Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sabunluklar

Temel hijyen malzemelerinden biri olan sabunu çok daha hijyenik bir şekilde kullanabilmek için sabunluklardan yardım alabilirsiniz. Sabunluklar yalnızca sabunlar için değil aynı zamanda bulaşık deterjanı, vücut losyonu ve bulaşık deterjanları için de kullanılabilir. Kullanışlı yapıları sayesinde hayat kolaylaştıran ürünler arasında yer alan sabunluklar, sızdırmayan yapıları ve estetik tasarımları ile dekorasyonunuza da katkıda bulunur. Birbirinden farklı renk, desen ve tarzdaki sabunluk çeşitlerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Evin Havasını Değiştiren Dekoratif Sabunluk Modelleri

Temizlik konusunun günden güne daha çok önem kazanması ve insanların giderek bilinçlenmesiyle sabunluk modellerine olan ihtiyaç da arttı. Bu nedenle çeşitli markalar tarafından üretilen yüzlerce sabunluk çeşidi bulunur. Sabunluk modelleri el sabunu ve sıvı sabuna uygun olacak şekilde ve kullanım alanına göre farklılık gösterir.

Evlerde kullanılmak için üretilen sabunluklar hem tuvalet hem banyo hem de mutfak için farklı şekillerde tasarlanır. İşlevsel özelliğinin yanında dekoratif amaç taşıyan ürünler sayesinde evinize şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Farklı materyallerde tasarlanan sabunlukların çok sayıda değişik modeli ve renk alternatifi bulunur. Seramik, porselen, plastik ve tahta sabunluklar kullanıcıların en çok tercih ettiği materyaller arasında yer alır. Katı sabunlar için olan modellerde genellikle tabak ya da çanak şeklinde üretilir. Sıvı sabunlukların içine sabun yerine şampuan ve deterjan gibi sıvı ürünlerde ekleyebilirsiniz. Banyo ve mutfaklar için tasarlanan sabunluk çeşitleri, köşeli, kabartmalı, desenli ve yuvarlak modelleriyle oldukça dikkat çeker. Modeline ve tasarım özelliklere göre farklılık gösteren sabunluklar her kullanıcının göz zevkine hitap eder.

Profesyonel İşletmelere Uygun Sabunluk Çeşitleri

Yoğun insan trafiğinin olduğu otel, restoran, kafe, fabrika, alışveriş merkezi, spor merkezi ve daha birçok büyük işletmelerde sıvı sabun ve duvara sabitlenebilen sabunluklar tercih edilir. Yoğunluğa bağlı olarak yeterli sıvı sabunun konulabilmesi için profesyonel tip sabunluklar farklı boyutlarda üretilir. Sensörlü veya basmalı olarak tasarlanan ürünler hem pratik hem de hijyenik bir kullanım sunar. Bu sabunluklarda likit akışını kendiniz ayarlayabilirsiniz.

İşlevsellikleri açısından avantajlı olan sensörlü modeller pil yardımıyla çalışır. Basmalı sabunluklar ise rahat kullanımı ve uzun süre dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Profesyonel işletmelere uygun olan sabunluk çeşitlerinde genellikle plastik ve çelik malzemeler kullanılır. Plastik malzemeden üretilen sabunluklar, şeffaf olan tasarımları ile ürünün içerisinde kalan sabun miktarının takip edilmesini sağlar. Çelik sabunluklar dayanıklı yapısı uzun ömürlü bir kullanım sunar. Hazne büyüklüğüne göre farklılık gösteren bu ürünleri satın alırken, kullanan kişi sayısını göz önünde bulundurabilirsiniz. Öte yandan büyük olan ürün alternatiflerinin yanında küçük işletmeler için ufak boy sıvı sabunluklar da üretilir. Duvara monte edilen sabunluk çeşitlerinin kolay temizlenebilmeleri ve birbirinden farklı fonksiyonel özelliklerinin bulunması da kullanıcıların tercih etmelerindeki etkenler arasında yer alır.

Her Bütçeye ve Zevke Uygun Ucuz Sabunluklar

Sabunluk modelleri arasında çocuklara özel tasarlanan ürün çeşitlerine de yer verilir. Farklı desen, baskı ve renklere sahip olan ürünler çocukların hem eğlenmesini hem de eğlenirken el yıkama alışkanlığının kazanmasına katkıda bulunur. Çeşitli modelleriyle dikkat çeken sabunluklarla evinize şık bir hava katabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye olarak da satın alabilirsiniz.

Sabunluk fiyatları, ürünün tasarımına, boyutuna, kullanılan malzemeye ve diğer ayırıcı özelliklere göre farklılık gösterir. Hem evlerin hem de toplu alanların olmazsa olmazı olan sabunluklar her daim ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alır. Siz de ÇiçekSepeti aracılığıyla birbirinden şık sabunluk modellerine uygun fiyatlarda ulaşabilir, beğendiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.