İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Saç Bakım ve Şampuanlar

Saç yıkama ve bakım yapma işlemleri, kişisel bakım rutinlerinin vazgeçilmez aşamaları arasında yer alır. Gün içerisinde kendisini iyi hissetmek, çevresinde bakımlı ve hoş bir etki bırakmak isteyenler saçlarının temizliğine, canlılığına ve görünümüne özen gösterir. Bu hususlara dikkat eden herkes saç tipine uygun bir şampuan ile saçlarını yıkar, belirli periyotlarda saçlarına özel bakım uygular, kepek ve dökülme gibi problemlere karşı özel ürünler kullanır. Bakım kremi, yağları ve maskeleri saçları daha parlak, sağlıklı ve kuvvetli hale getirmeye yardımcı olur. Her ihtiyaca cevap veren etkili ve en iyi saç bakım ve şampuan çeşitlerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi arasında bulabilir, online olarak dilediğinizi kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Her Saç Tipine Uygun Şampuan Çeşitleri

Normal, kuru ve yağlı saç tipleri için özel şampuan çeşitleri bulunur. Kuru saçlara sahip kişiler için saçın ihtiyaç duyduğu nemi veren ürünler ideal seçim olur. Yağlı saçlar için ise saçın uzun süre temiz kalmasını sağlayan içeriklere sahip şampuanlar ilgi görür. Zeytinyağlı, limonlu, sarımsaklı, mentollü, naneli, keratinli, ısırgan otlu gibi içeriklerle zenginleşen şampuanların tamamen doğal, bitki özlü ve organik olanlarına ulaşabilirsiniz.

Problemli saç derileri için etkili içeriklere sahip ürünler birçok kişinin şikayetlerinin azalmasına yardımcı olabilir. Boyalı ve yıpranmış bir saça sahipseniz onarıcı özellikteki çeşitlere göz atabilirsiniz. Mor şampuan çeşitleri özellikle açık renkli saça sahip olanların işine yarayacak ürünler arasında yer alır. Eğer saçınızın hızlı uzamasını isterseniz saçı hızlı uzatan ürünlere bir şans verebilirsiniz. Bu ürünler saçı yavaş uzayan kişilerin imdadına koşar. Kadın ve erkek saç derisi yapı olarak farklılık gösterdiği için erkeklere ve kadınlara özel olan ürünleri inceleyerek size en uygun şampuanı seçebilirsiniz.

Kepeğe ve Saç Dökülmelerine Karşı Özel Şampuanlar

Mevsim değişikliği, stres gibi etkenler zaman zaman saçların dökülmesine neden olabilir. Böyle durumlarda dökülme karşıtı şampuan çeşitleri herkes tarafından ilgi görür. Günlük kullanıma uygun olan bu ürünler saçı içeriden besleyerek saç kökünü kuvvetlendirir. Koparak dökülmelere karşı etkili olan içerikler sayesinde saç kaybının önüne geçmeye yardımcı olur. Yine dönem dönem ortaya çıkabilen kepek sorunu için arındırıcı şampuanlar bulunur. Kepek hem görünüm olarak kötü duran hem de kaşıntıya yol açarak kişiye rahatsızlık veren bir durum olarak özel ilgi gerektirir. Kepeğe karşı etkili şampuanların düzenli kullanımı ile bu sorunun önüne rahatlıkla geçebilirsiniz.

Saçın İhtiyacı Olan İçeriklere Sahip Bakım Ürünleri

Arındırma işleminden sonra kendi saçınızın tipine ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürünlere yönelebilirsiniz. Bunun için saç kremi, maske, saç bakım yağı, nem terapisi ürünleri ve saç güzelleştirici krem gibi ürünler saçınızın sağlığına katkıda bulunur. Parlak, sağlıklı ve canlı bir görünüm yaratan bu gibi ürünlerin her birinin kullanım şekli farklı olabilir. Bazı bakım ürünleri nemli saça uygulanırken bazıları kuru saça uygulanır. Bazı maskeler dipten uca kadar uygulanabilir. Sadece saç uçlarına sürülen ve durulama gerektirmeyen ürünler de bulunur. Eğer bunun için kısıtlı bir süreye sahipseniz sprey formlu, pratik ve durulanmayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu işlem için uzun bir zamanınız varsa saçta bekletilen maskelerden yardım alabilirsiniz. Hindistan cevizli, keratinli, argan yağlı ürünler saçın doğal yapısını destekleyen içerikleri ile bakım ihtiyacına verimli bir şekilde cevap verebilir. Bu ürünler aynı zamanda saç kurutma, fön gibi işlemler sırasındaki sıcaklığın saça verdiği zararı azaltabilir. Siz de kendi ihtiyaçlarınıza uygun ucuz saç bakım ve şampuan çeşitlerini ÇiçekSepeti sayesinde hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.