İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

515 ürün bulundu.

Saç Renk Açıcılar

Güzel ve sağlıklı görünen saçlar, özgüvenli olmanın sırlarından biridir. Saç şekillendiriciler, saç boyaları, bakım ürünleri, saç renk açıcı ürünler… Tüm bunları saçlarınızı güzelleştirmek ve  göz alıcı bir hale getirmek için kullanabilirsiniz. Pratik bir kullanıma sahip olan saç renk açıcılar, hem kuaför salonlarında hem de de kolayca kullanılabilir. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün çeşitliliği arasında saçlarınızın rengini değiştirebileceğiniz renk açıcıları, boyaları ve daha pek çok ürünü keşfedebilirsiniz! 

Saç Renk Açıcı Nasıl Kullanılır? Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Saçların rengini değiştirmek her zaman çok kolay olmaz. Özellikle çok koyu renklerden açık renkli saçlara geçiş yapmak istiyorsanız çeşitli yardımcı ürünler kullanmanız gerekir. Bu ürünler arasında en sık kullanılanlar saç renk açıcılardır. Saç açıcılar, saçın rengini kademe kademe açan kimyasallardır. Ama bununla birlikte sprey forma olan, papatya özlü spreyler ile de saç rengi açılabilir. Kimyasal içerikli olan saç açıcılar genellikle saçların rengini tamamen değiştirmek isteyenler tarafından kullanılırken sprey açıcılar saç uçlarında, aralarında renk değişimi isteyenlerin en sık tercih ettiği ürünlerdir. 

  • Saç rengi açma işlemini yaparken adım adım ilerlemeniz ve ürünün paketinde yazanlara uymanız gerekir. 

  • Saç açma işlemine başlamadan önce mutlaka eldiven takmanız ve omuzlarınıza da bir havlu ya da örtü koymanız gerekir. 

  • Saçlarınıza uyguladığınız renk açıcılar çok kuvvetli ürünler olduğu için saçınızda ürünü beklettiğiniz süreye dikkat etmeniz gerekir. 

Saç açıcı ürünler ile saçlarınızı yıpratmadan çok açık renklere ulaşabilirsiniz. Bu ürünleri hem çok açık sarı renklerde saçlara sahip olmak için hem de saçınızın rengini değiştirmek istediğinizde kullanabilirsiniz. Kimi saç açıcılar aynı zamanda saç bakımı yapmanıza da yardımcı olur. 

  • Sprey saç açıcılar saçların aşamalı olarak açılmasını sağlar. Bu ürünler güneş etkisiyle saç açma işlemini gerçekleştirir. Hem kuru hem nemli saçlara uygulanabilen bu ürün işe saçlarınızın rengini sarartabilir ya da daha açık bir renge ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  • Sprey saç açıcıları uygulandıktan sonra durulama işlemine gerek yoktur. Sprey açıcıyı saçınıza uygulayıp güneşin doğal ışığıyla buluşabilir, saçlarınıza istediğiniz ışıltıyı katabilirsiniz! 

  • Tüp şeklindeki saç rengi açıcılar ise daha farklı bir kullanıma sahiptir. Bu tarz açıcıların kullanımı saç rengine göre farklılık gösterir. Daha koyu renk saçlar için daha yoğun açıcılar, daha açık renkli saçlar için daha hafif açıcılar kullanılabilir.

  • Saçın rengini açan bu ürünler aynı zamanda saçtaki renk tonu eşitsizliklerini gidermek için de kullanılır. 

  • Saç rengi açıcı olarak kullanılan toz ürünler de vardır. Bu ürünler uçuşmayan yapılarıyla oldukça kullanışlıdır. 

Saçlarınızın rengini açmak için eğer toz saç açıcı kullanacaksanız ürünü metal olmayan derin bir kabın içine döküp ürünü kıvam alıncaya kadar karıştırabilirsiniz. Krem formuna gelen saç açıcıyı saçınıza uygulayabilirsiniz. Daha sonra saçınızda istediğiniz tonu elde edene kadar bekleyip saçınızı temiz su ile bolca durulayabilirsiniz.

Sprey saç açıcıların uygulanması için bir ön hazırlığa gerek yoktur. Dilediğiniz gibi spreyi saçınıza sıkıp dışarı çıkabilir, saçlarınızın güneş ışığıyla parlamasını sağlayabilirsiniz.

Oksidan ile birlikte kullanılan tüp saç açıcı çeşitleri de bir kap içerisinde ön hazırlanarak saça uygulanır. 

Tüm bu ürünler arasından saçlarınız için en uygununu seçebilirsiniz. Tekli olarak satılan ürünler haricinde set olarak satılanları da tercih edebilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Saç Renk Açıcılar ile Göz Alıcı Görünümler!

Saç renk açıcıların fiyatları ürünün boyutuna, setin içeriğine ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Siz de saçlarınızı yıpratmayan, saçlarınızı besleyen çeşitli saç açıcıları online olarak inceleyip satın alabilirsiniz. Agiss, Igora, Palette, Schwarzkopf gibi çeşitli kozmetik markalarının en iyi ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.