Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Saç Şekillendirici

Güne kötü bir saçla başlamak herkesin korkulu rüyalarından biridir. Saçlarınızın istediğiniz gibi görünmemesi, sürekli dağılması ya da istediğiniz gibi şekillenmemesi gibi sorunlar yaşıyorsanız saç şekillendirici ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece artık güç sizde olur!

Her saçın yapısı farklıdır ve ihtiyaç duyduğu farklı ürünler vardır. Ama saç şekillendiriciler herkesin kullanması gereken, saçlarınızı çok daha güzel bir hale getiren ürünlerdir. Saçların daha sağlıklı, canlı ve dilediğiniz şekilde görünmesini sağlamak için faydalı yağlarla zenginleştirilmiş saç şekillendiricileri kullanabilirsiniz. Saça dışarıdan uygulanan ve durulanmaya gerek duyulmayan saç şekillendiriciler ile kötü saç günlerine son verebilirsiniz! Ayrıca saçlarınıza dilediğiniz şekli vermek için her gün kuaför kapılarında beklemenize de gerek yok! Çeşitli saç şekillendirme setleri sayesinde evde dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde Braun, L’Oreal, Syoss, Taft, Farmasi, Eyüp Sabri Tuncer, Goldmaster gibi markaların farklı saç şekillendirici ürünlerini online olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz!

Saç Şekillendirici Ürünler ile Kötü Saç Günlerine Son Verin!

Güne başlarken iyi bir saça sahip olmak oldukça önemlidir. Kim istemez aynaya bakınca kendini iyi hissetmek? Ama her zaman saçlarınız en iyi performansı gösteremeyebilir. Saçlarınızı en iyi haliyle kullanmak ve dilediğiniz gibi görünmek için çeşitli saç şekillendiricileri kullanabilirsiniz. Bunlar: Saç köpüğü, saç spreyi, saç şekillendirici krem çeşitleri, bigudi, saç şekillendirme seti, wax ve jöle gibi ürünler olabilir.

Saç Köpüğü:Saç köpüğü çeşitleri hem kıvırcık saça hem de düz saça sahip olanların kullanabileceği ürünlerdendir. Saç köpükleri saçı yapışkan hale getirmeden ve ağırlaştırmadan saçı şekillendirmenin en güzel yollarından biridir! Saçınızın miktarına uygun olarak elinize biraz saç köpüğü sıkıp saç köpüğünü saçlarınıza iyice yedirerek ürünü kullanabilirsiniz. Saç köpükleri duş sonrası nemli saça uygulandığında saça daha iyi şekil vermenizi sağlar. Saç köpüğünün uygulanmasındaki en önemli nokta, ürünün sadece saç uçlarına ve boyuna uygulanması gerektiğidir. Ürünü saç diplerine sürmemek gerekir.

Saç Spreyi: Saç spreyi çeşitleri köpüklere göre saçın daha sert durmasını sağlar. Örneğin saçlarınıza fön çektikten sonra fönün uzun süre bozulmaması için saçınıza spreyi uygulayabilirsiniz. Böylece saçlarınız dış faktörlere maruz kaldığında bile şeklini koruyabilir.

Wax-Jöle: Wax ve jöle çeşitleri de saçları şekillendirmenin yollarından biridir. Wax ve jöle, özellikle kısa saçlar için en kolay kullanıma sahip olan ürünlerdendir. Elinize aldığınız bir miktar jöleyi iyice dağıttıktan sonra saçınıza uygulayabilirsiniz. Saç köpüğüne ve saç spreyi göre wax ve jöle saça bir miktar daha sertlik sağlar. Saçların gün boyunca aynı şekilde kalmasını sağlamak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Saç Şekillendirici Krem: Saçlarınızı ağırlaştırmadan ve nefes almalarını sağlayarak saçlarınızı şekillendirmek isterseniz saç şekillendirici kremler en doğru tercih olacaktır. İsterseniz nemli saça isterseniz kuru saça bu ürünleri uygulayabilirsiniz. Hem kıvırcık saçlar hem de düz saçlar için şekillendirici kremler kullanılabilir. Kıvırcık saçların daha iyi bukleler haline gelmesini sağlayan şekillendirici kremler düz saçların da elektriklenmesini önler. Saç tipinize uygun olarak doğru kremi seçtiğinizde kötü saç günlerine veda edebilirsiniz!

Bigudi: Kremler, köpükler ve spreyler haricinde saçınızı olduğundan farklı bir hale getirmenizi mümkün kılan ürünler de var! Bigudiler, saçlarınızı bukle bukle yapmanız için kullanabileceğiniz en basit ürünlerden biri. Bigudileri kullanmadan önce saçlarınıza bir miktar şekillendirici sürmek, buklelerin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Uyumadan önce saçlarınızı bigudiler ile sarabilir, sabah mükemmel saçlar ile uyanabilirsiniz!

Saç Bakım Şekillendirme Seti: Saç bakım şekillendirme setleri de saçlarınızı güzelleştirecek ve şekillendirecek ürünleri içerir. Düzleştirici, maşa, fön makinesi, su dalgası makinesi… Bu ürünlerin hepsi ile saçlarınızı her güne hazırlayabilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Saç Şekillendirici Ürünler

Saç şekillendirici fiyatları; ürünün boyutuna, kullandığı teknolojisine, markasına bağlı olarak pek çok şekilde farklılık gösterebilir. Kremlerden saç bakım şekillendirme setlerine, köpüklerden bigudilere saç şekillendirmeyle ilgili her şeye ÇiçekSepeti’nden kolayca ulaşabilirsiniz! Braun, L’Oreal, Syoss, Taft, Farmasi, Eyüp Sabri Tuncer, Goldmaster gibi markaların farklı özelliklere sahip ürünlerini hemen inceleyin ve isterseniz kendiniz isterseniz sevdikleriniz için sipariş oluşturun!