İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Saçma Modelleri

Günümüzde avcılık malzemeleri satan bazı markalar tüfek gibi ateşli av silahları için saçma adı verilen özel kurşun taneleri üretir. Bu kurşun taneleri yapıları itibarıyla uzun namlulu silahlara uyum sağlar. Av tüfeği olarak da bilinen uzun namlulu silahlar avcılığın temel ekipmanları arasında yer alır. Avcılık sporu ile ilgilenen ve tüfek kullanan kişilerin saçma çeşitlerini bilmeleri gerekir. Piyasada farklı kalibre ve ağırlığa sahip olan birçok saçma çeşiti bulunur. Bunların bazısı 4,5 mm kalibreye bazısı ise 5,5 mm kalibreye sahip olabilir. Hangi malzemenin uygun olduğuna karar vermek için av tüfeğinin markasına ve modeline bakabilirsiniz. Çünkü her saçma kurşununu istediğiniz av tüfeğinde kullanamazsınız. Size uygun saçma çeşidini ÇiçekSepeti sayesinde hızlı ve zahmetsiz bir şekilde bulabilirsiniz.

Av Tüfekleri İçin Saçma Çeşitleri

İçi barut ile dolu olan saçmaları ayı, kuş veya ceylan gibi farklı hayvan türlerini avlamak için kullanabilirsiniz. Kurşun alaşımından elde edilen bu saçmalar olmadan avcılık yapamazsınız. Saçma kurşunları avcılık dışında güvenlik amacıyla da kullanılabilir. Doğa sporlarına ve kamp hayatına merakı bulunan kişiler ormanlık alanlarda bolca vakit geçirir. Bu kişiler vahşi hayvanlara karşı kendilerini koruyabilmek için tüfek kullanmak zorunda kalabilir. Siz de önlem ve güvenlik amacıyla saçma türlerine bakabilirsiniz. Uzun ve kısa mesafeli atışlar için üretilen saçma mermi çeşitleri içerisinden seçim yapabilirsiniz. Bu mermi çeşitlerini kullanılan av silahına göre tercih etmek daha uygun olur. Dilerseniz ÇiçekSepeti’ne bakarak farklı markalar tarafından üretilen saçma çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Havalı Tüfek Saçmaları ÇiçekSepeti’nde

Avcılığa karşı merakı bulunan kişiler av malzemesi konusundaki tüm alışverişlerini ÇiçekSepeti’nden online olarak yapabilir. Siz de bütçenize uygun ürünleri kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Bu alışverişler sırasında çeşitli indirimlerden ve kargo bedava gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Güvenli alışverişin ön planda olduğu ÇiçekSepeti’nde yüzlerce sayıda saçma kurşun çeşidi yer alır. İsteyen herkes bu ürünleri dilediği gibi inceleyebilir. Markalara göre değişiklik gösteren saçma fiyatları hakkında karşılaştırma yapabilir. Uygun fiyatlı havalı tüfek saçmalarını ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.