Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sağlık Bakım Ürünleri

ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinde evcil hayvan dostlarınızın konforu için tasarlanan sayısız ürün çeşidi yer alıyor. Sağlıklı bakım ürünleri sayesinde, evinizde beslediğiniz kedi, köpek ya da kuş gibi evcil hayvanların ya da bakımını üstlendiğiniz sokak hayvanlarının hayatını kolaylaştırabilirsiniz. Diş kaşıma oyuncaklarından tüy toplayıcı eldivenlere, pire ve kene spreylerinden kedi tuvaletlerine kadar birçok ürüne tek tıkla ulaşmanız ve hemen sipariş vermeniz mümkün.

Köpeklere Özel Sağlık Bakım Ürünleri

ÇiçekSepeti, köpek mamaları üreten en güvenilir markaları sizin için bir araya getiriyor. Yavru ve yetişkin köpekler için ayrı besleyici içerikler ile hazırlanan mamaları sevimli dostlarınız için güvenle kullanabilirsiniz. Seçenekler arasında Royal Canin, Econature, Pro Plan ve Hills gibi dünyaca ünlü markaların ürünleri yer alıyor. Mama içeriklerinde tavuk, biftek, pirinç ve somon gibi gıdalar bir hayli öne çıkıyor. Pleksiglas malzemeden üretilen ve lazer kazıma yöntemi ile üzerine isim yazdırma imkanı sunan künyeleri köpek dostunuzun kaybolma ihtimaline karşılık kullanabilirsiniz. Künye üzerine köpeğinizin adını ve kendi telefon numaranızı kazıtarak onu bulan yabancıların size kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Birlikte yaptığınız günlük rutin yürüyüşlerinizin konforunu artırmak için 5 metre uzunluğa ve otomatik geri sarma mekanizmasına sahip olan tasmaları da ÇiçekSepeti'yle sipariş vermeniz mümkün. Bahçeli bir evde oturuyorsanız ve köpek dostunuz da bahçenizde yaşıyorsa, Mandu markasının ürettiği ısı yalıtımlı kulübeler tam da siz göre. İthal çam ağacından imal edilen kulübe, zorlu hava koşullarına karşı ekstra direnç gösterir ve köpeğinize de sıcak bir yuva atmosferi sunar.

Kedilerin Hayatını Kolaylaştıran Ürünler

Kedi tuvaletleri evde kedi besleyenlerin en önem verdiği eşyalar arasında yer alır. Kullanışlı bir kedi tuvaletinin sağlık riski oluşturmaması için güçlü bir koku filtresine de sahip olması gerekir. ÇiçekSepeti'nin sunduğu seçenekler arasında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek tasarımlar bulmanız mümkün. Petsafe markasının Simply Clean Otomatik Kedi Tuvaleti sayesinde her gün kum temizlemek zorunda değilsiniz. Sessiz ve yavaş dönen konveyör sistemi sayesinde her 30 dakikada bir topaklaşan kumu kendi kendine eleyerek toplayan ürün, katı atıkları da kapalı haznesinde biriktiriyor ve böylece koku dağılımının önüne geçiyor. Değiştirilebilir karbon filtreleri de kötü kokunun önünde güçlü bir barikat işlevi görüyor. Kedinizin evde daha keyifli ve özgür bir vakit geçirmesini isterseniz duvara monte edilen tırmalama tahtalarından, cama asılan yumuşak minderlerden ya da eğlenceli oyuncaklardan faydalanabilirsiniz. Kedinizin sağlığını koruyan ve ona besleyici gıdalar sunan mama ürünlerini Paw Paw, ND, Royal Canin ve Reflex gibi güvenilir markalardan sipariş verebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Kuşların İhtiyaçlarını da Unutmuyor

Evinizde ya da ofisinizde beslediğiniz kuşun kafesini değiştirmek, akıllı yemlik ile kolayca beslenmesini sağlamak ya da sağlıklı yemler ile bağışıklığına destek olmak isterseniz ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri ÇiçekSepeti'nde bir arada bulabilirsiniz. Papağanlar için özel olarak üretilen bombeli kafesler, kolay temizlenen yapıları ile dikkat çekiyor. Muhabbet kuşu gibi daha küçük türler içinse pirinç kaplamalı yuvarlak kafesler yer alıyor. Kafes içine aynalı salıncak, kuş banyoluğu ya da ahşap tünek aksesuarları yerleştirmek isterseniz birbirinden renkli ve pratik ürünler bulmanız da mümkün. Gold Wings, Versele Laga ve Vitakraft gibi markaların farklı yem çeşitlerini ve ballı meyveli krakerlerini de tercih edebilirsiniz. Doğal ve ahşap oyuncaklar ile kafesi süsleyebilir, kuşunuzun eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilir ve dekoratif bir görünüm yaratabilirsiniz. Birlikte yaşadığınız evcil hayvanın türü ve cinsi ne olursa olsun gerekli tüm bakım ürünleri ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor. Ekonomik fiyatlardan ve hızlı dağıtım sürecinden faydalanmak için siz de hemen ÇiçekSepeti'yle sipariş verebilirsiniz.