Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sağlık Medikal

Sağlığınızı korumak ve tedavi sonrası iyileşme süreçlerini hızlandırmak için en iyi medikal ürünleri ÇiçekSepeti’nde! Solunum yolu rahatsızlıkları, fizik tedavi ve hasta bakım gibi birçok durum için özel olarak üretilen sağlık ve medikal ürünleri iyileşme sürecini en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olur. Bulaşıcı bakteri ve virüslerden korunmanın en iyi yöntemlerinden olan cerrahi maske ürünleri ile dezenfektan temizleyiciler; eklem ve bel gibi bölgeler için özel olarak üretilen ortopedi ürünleri; kan değerleri, tansiyon ve ateş gibi ölçüm gerektiren durumlar için kullanabileceğiniz birbirinden farklı ölçüm cihazları ve çok daha fazlasını sağlık medikal sayfasında bulabilirsiniz.

Birbirinden Özel Medikal Ürünleri İle Rahat Edin!

Medikal ürünler, gerekli tedavi sonrası sağladığı destek ve iyileşme sürecindeki olumlu etkileriyle sağlık tedavilerinin vazgeçilmez parçalarından birini oluşturur. Sağlınız için doktor tavsiyesi doğrultusunda bu ürünleri kullanarak rahat bir iyileşme süreci geçirebilirsiniz.

  • Astım ve solunum cihazları, kullanmanız gereken ilaçları gaz formunda sizlere dönüşten özellikler içerir. İlaçlarınızı kullanabileceğiniz nebulizatör modelleri, ergonomik ağızlıkları ve hem yetişkin hem de çocuklar için uygun kullanıma sahip seçenekleriyle sizlere yardımcı olmak üzere tasarlanır. Bu ürünlerin kullanımı oldukça kolaydır.
  • Evlerinizin havasını dengeleyen ve kuru havayı önleyen faydalarıyla nemlendirici ürünler de birçok seçenek sunar. Ürünleri inceleyerek yaşam alanlarınızın hava kalitesini artırabilirsiniz.
  • Sağlıklı bir yaşamın ilk koşullarından birini oluşturan sağlıklı beden için doktorunuzun önerdiği fizik tedavi ürünlerini kullanabilirsiniz. Vücudun her parçası için birbirinden farklı seçenekler içeren fizik tedavi ürünleri ile bel, kol, ayak ve boyun gibi bölgelerin gelişimini destekleyen ürünler bulabilirsiniz.
  • Sevdiklerinizin zor zamanlarında kullanabileceği ve bakımını en iyi şekilde sağlayacağı hasta bakım ürünleri farklı seçenekler içermektedir. Hasta bakım bezleri, baston, idrarı uzaklaştırmaya yarayan drenaj setleri ve daha birçok ürün bakım işlemlerini kolaylaştırmak üzere tasarlanır. Bu ürünlerle bakım işlerini daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Beden hareketlerinin işlevini yeniden kazanma sürecinde veya yaşlı insanların kolay hareket edebilmesi için kullanılabilecek hareket destek ürünleri de farklı formlarda içeriklere sahiptir. Tekerlekli sandalye, hareketli yürüteç ve küvet tutamak modelleri gibi ürünler ile hareket alanını genişletebilir ve destekleyebilirsiniz.

Virüs ve Bakteriler İçin Etkili Koruyucular

Medikal sarf malzemeleri içerisinde, gündelik hayatta kullanılabilecek ve bulaşıcı tehlikeler için etkili bir koruma sağlayacak ürünler yer alıyor. Virüs ve bakterilerin solunum yolu vasıtasıyla vücudunuza girmesini engelleyen cerrahi maskeler, hastalıklardan büyük oranda korunmanızı sağlar. Uzun saatler maske kullanmak zorunda kalanlar için ergonomik yönden geliştirilen yumuşak elastik kulaklı maske çeşitleri, kulak arkalarını rahatsız etmeyen yapısıyla oldukça konforlu bir kullanım için tasarlanmıştır. Mentol içerikli, desenli, yıkanabilir ve 3 katlı maske seçeneklerine ek olarak çocuklar için özel boylarda üretilen ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Maskelerin yüze olan basıncını dengelemeye yarayan ve üzerindeki dişli yapısıyla başınızın boyutuna göre ayarlama yapabileceğiniz maske kulak arkası tutucu ürünlerini gündelik hayatınızı sürdürürken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yüzeyler üzerinde yaşayabilen ve dokunduğunuz zaman bulaşabilen virüsler için etkili koruma sağlayan el dezenfektan ürünlerinin farklı seçenekleri mevcuttur. Ev veya iş yerlerinde kullanabileceğiniz büyük boyutlu dezenfektanlara ek olarak her an her yerde kullanabileceğiniz küçük boyutlu dezenfektanlar da etkili koruma imkanı sunar. Çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz küçük el dezenfektanları, spreyli kullanımıyla da gözeneklere kolaylıklara nüfuz edebilir. Ayrıca medikal ürünler içerisinde birçok amaçla kullanılabilen cerrahi eldiven ürünlerini bulabilir, günlük hayat içerisinde kendinizi koruma altına almak için kullanabilirsiniz.

Çeşitli İhtiyaçlar Adına Sağlık ve Medikal Ürünleri

Medikal ürünleri içerisinde düzenli kullanım gerektiren birçok ürün bulunur. Sağlık ölçüm ve takip cihazları, birçok farklı sağlık değerini evinizde ölçebilmenize imkan tanır. Kan şekeri ölçüm cihazları, tansiyon aletleri, özel değerler ölçebilen basküller ve ateş ölçerler ile öğrenmek istediğiniz değerleri kolaylıkla ölçebilirsiniz. Düzenli kullanım gerektiren medikal ürünleri içerisinde lens ürünlerini de bulmanız mümkün. Lens kullanımda lensleri koruyan ve gözlerinize rahatsızlık vermesini engelleyen lens temizleme suyu ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sıcak ve soğuk müdahale ürünleri ise vücudunuzun gerekli yerlerine uygulanarak ağrıların dinmesini yardımcı olur. Regl döneminde yaşanan karın ağrıları veya bebeklerin sıcak tutulması için kullanılabilen sıcak su torbaları ile oldukça pratik bir müdahale uygulayabilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıracak ve verimli bir iyileşme süreci geçirmenize yardımcı olacak tüm sağlık medikal ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.