İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sahanlar

Sahan modelleri, çeşitli materyalleri ile size farklılık sunar. Granit kaplamalı sahan modelleri olabildiği gibi çelik sahanlar da vardır. Bu ürünler içerisinde yemeklerinizi saklayabileceğiniz gibi pişirebilir ya da ısıtabilirsiniz. Granit ve çelik sahanların dışında döküm sahan modelleri de bulunur. Kızartma gibi işlemlerde de tercih edebileceğiniz bu ürünler kullanışlı yapısı ile beğeninizi kazanır. Bunların dışında kahvaltı sofralarınızda tercih edebileceğiniz ve görselliğiyle de öne çıkan bakır ve porselen sahan modelleri de vardır. Lezzetli kahvaltılıklar hazırlayabileceğiniz bu ürünler saklama özelliği ile yanınızda olur.

Ürünlerin malzemesi, kullanım açısından da farklılık oluşmasını sağlar. Sadece ateşli ocaklarda kullanılabilen ürünlerin yanında fırın ve mikrodalgaya girebilen modeller de mevcuttur. Yapıldığı malzeme ile tasarım ve kullanım olarak size farklı fırsatlar sunan bu ürünlerden ihtiyacınız olan modeli belirleyebilir, çeşitleri arasından en beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Kullanışlı Yapıları ile Sahan Modelleri

Sahanlar farklı boyutları ile karşınıza çıkar. Küçük, orta ve büyük gibi boyutlara sahip olabilen bu ürünlerin daha farklı çeşitlerini de bulmanız mümkündür. Granit sahan modelleri, cam kapaklı ya da kapaksız halleri ile kullanıcı için ürün çeşitliliği oluşturur. Her iki yanında yer alan kulpları plastik malzemeye sahip olabilen bu ürünlerin, çıkarılabilir silikon kulpları olan modelleri de vardır. Fırında kullanmaya da uygun olan çıkarılabilir kulplu sahan modelleri ile çok yönlü kullanım sağlayabilirsiniz. Bunların dışında çelik sahan modelleri de plastik ve çelik kulplara sahip olabilir.

Kulpsuz çelik sahanlar da vardır. Bu ürünler saklama kabı olarak tercih edilebilecek kullanışlılığa sahiptir. Sıcak yemekleri bu ürünler ile istediğiniz yere götürebilir, rahat kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz. Plastik yapılı ve sabitlenebilir kapakları da dökülme riskini ortadan kaldırır. Porselen sahanlar da farklı model ve boyutları ile karşınıza çıkar. Oldukça şık duruşlu bu ürünler yemeklerinizi pişirdiğiniz kapta sunmaya olanak sağlar. Çeşitli renk ve tasarımları ile size çeşitlilik sunan bu ürünlerin kapaklı ve kapaksız modelleri de bulunur. Her türlü pişirme işleminde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu ürünler ile mutfaklarınıza rahatlığı getirebilirsiniz.

Tekli ve Set Halindeki Sahan Modelleri

Sahan modelleri tekli şekilde karşınıza çıkabildiği gibi ikili ve üçlü setler halinde de olabilir. Her türlü sahan modelinin set halini bulmanız mümkündür. Boyut olarak da küçük, orta ve büyük şeklinde ayrılan ve çeşitli alanlarda kullanılabilen bu ürünler ile mutfaklarınızda çeşitli işlerde etkili yardımcıların sahibi olabilirsiniz. Saklama kabı olarak da tercih edilebilen sahan modellerinin bu şekilde set halinde bulunması, içine koyacağınız ürünün miktarına göre seçim yapmanızı sağlar. Tekli ve set halindeki sahanların modele göre kapakları olabildiği gibi kapaksız ürünler de mevcuttur. Kullanım tercihinize göre size çeşitlilik sunan bu ürünlerin uygun fiyatlı hallerine kolayca ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı sahan modelleri ile mutfaklarınızda işlevsel ürünlere sahip olabilirsiniz. Tüm sahan çeşitlerinin her birine ÇiçekSepeti üzerinden kolayca ulaşabilir, size en uygun ürünü anında sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.