İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sailor Çantaları

En çok kullanılan aksesuarlardan biri olan çantalar, gerek tasarımı gerekse kullanım kolaylığıyla da en çok incelenen aksesuarlar arasındadır. Günümüzde uzun ömürlü çanta bulmak ve yıllarca kullanmak da bir hayli zor. Sailor markası, ürettiği kaliteli çantalar ile uzun yıllardır herkesin güvenini kazanmış bir markadır. Herkesin beğenisine ve kullanım alanına göre çantalar üreten Sailor; okul çantalarından outdoor çantalarına birçok çeşidi bünyesinde barındırıyor. Sailor çantaları şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Okulda, ofiste, seyahatte kullanılabilen Sailor çantalarını ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Sailor Güvencesi

Sailor çantalarının su geçirmez özelliği ve ergonomik yapısı, bu çantaları özel kılmaktadır. Bu özellikleri ile Sailor çantalar uzun süre kullanılabilir ve yıpranmaz. Özel bölmeler, taşıma kolaylığı ve ortopedik sırt desteği ile Sailor çantaları güvenle kullanabilir veya sevdiklerinize hediye ederken de tercih edebilirsiniz.

Herkes için önemli olan omurga sağlığı, çocuklarda daha büyük bir öneme sahiptir. Sailor okul çantalar, ayarlanabilir ortopedik askısı ve ergonomik sırtlığı sayesinde çocukların omurgasını ve omuzlarını güvende tutmaya yardımcı olur. Üstelik bu özellik sadece çocuk çantalarında değil, yetişkin sırt çantalarında da bulunur. Yani; ailenin her üyesi kendine özel bir Sailor çantası mutlaka bulur. Sailor çantalarını ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.