İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sakal ve Bıyık Bakım

Erkeklerin dış görünüşleri ve tarzları için çok önemli bir yere sahip olan saç ve sakal bakımı için farklı ürünleri bir arada bulunduran ÇiçekSepeti, berber profesyonelliğinde tıraş ve bakım yapabileceğiniz kaliteli ürünleri evinize getirir. Saç veya sakalınızı günlük olarak tıraş edebileceğiniz tıraş makinelerinden, uzun saç ve sakallarınız için kullanabileceğiniz farklı kişisel bakım yağlarına kadar çok geniş bir aralıkta ürün yelpazesi sunar. Bıyık, kaş, kulak ve ense gibi bölgeler için kullanabileceğiniz farklı modellerdeki tıraş makineleri ile ev konforunda komple bir bakım sağlayabilirsiniz. Özel serumlar ile saç ve sakalınızın bakımını yaparak hem sağlıklı olmalarına hem de çok daha gür şekilde uzamalarına yardımcı olabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin kolay alışveriş imkanı sunan arayüzü ile her türdeki erkek kişisel bakım ürünleri hakkında seçenekleri belirleyip, rahat ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kişisel Bakım Ürünleri ile Tarzınızı Koruyun

Kişisel bakım, günlük olarak veya belirli periyotlarla yapılması gereken pek çok temizlik ve bakım işlemini kapsar. Sosyal hayatta insanlarla olan ilişkilerinizi doğrudan etkileyen kişisel bakım ve buna bağlı olarak dış görünüşünüz, ilk bakışta hakkınızda pek çok bilgi verir. Bu nedenle herkesin muhakkak dikkat etmesi gereken kişisel bakım için kendinize uygun olan ürünleri seçmeniz büyük önem arz eder. Bakım yağları, kozmetik ürünleri, tıraş köpükleri, fırçalar ve tıraş makineleri gibi farklı kategorideki kişisel bakım ürünleri ile komple bir bakım için ÇiçekSepeti her zaman hazır! Uygun fiyat aralıkları ile satın alırken ekonominize destek olan ürünler, kaliteli ve uzun ömürlü yapıları ile de kullanırken yüzünüzü güldürür. Böylece her iki durumda da avantaj sağlayabilirsiniz.

Her İhtiyacınıza Uygun Tıraş Makinesi Modelleri

Dış görünüşün önemli bir parçası olan saç ve sakal bakımı söz konusu olduğunda, ev ortamında konforlu ve profesyonel bir şekilde yapacağınız tıraşlar, hem ekonomik açıdan hem de zaman açısından tasarruf etmenize yardımcı olur. Farklı başlıklara sahip olan modeller, sadece saç ve sakal için değil burun, kulak ve diğer vücut bölgelerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz şekildeki tasarımları ile dikkat çeker. Farklı renk ve modellerdeki kolay kullanıma sahip tıraş önlükleri ile de tıraş esnasında bulunduğunuz ortamı ve üzerinizi temiz tutabilirsiniz. Klasik tarzda tıraş sevenler için tıraş sabunu, fırçası ve ustura seçenekleri de farklı setler halinde bulunur. Farklı makas modelleri ile berbere gitmeden evde rahatlıkla, bıyık ve sakallarınızı düzeltebilirsiniz.

Şarjlı ve kablolu kullanıma sahip olan tıraş makineleri, güçlü bataryaları ile tıraş esnasında özgürlük sunar. ÇiçekSepeti’nde bulunan modeller arasından ihtiyaçlarınıza ve tıraş tarzınıza uygun seçeneği bulabilirsiniz. Böylece saç ve sakalınızı, evinizden çıkmadan rahat bir şekilde dilediğiniz tarzda kesebilirsiniz.

Erkek Bakımı İçin İhtiyacınız Olan Herşey ÇiçekSepeti’nde!

Erkek bakımı dendiğinde ilk akla gelen ürünlerden saç ve sakal ürünleri, dikkat çekici bir dış görünüş için ihtiyacınız olan özellikleri karşılamak üzere üretilir. Tıraş makinelerinin haricinde şekillendiriciler ve serumlar da ilgi gören ürünler olarak dikkat çeker. Farklı markaların üretmiş olduğu sakal serumları ve bakım yağları ile sakallarınızın çok daha parlak, gür ve temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Cımbız, tarak, makas ve ayna gibi ürünlerle de farklı bakımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Akne ve siyah noktalarınız için temizleyici setlere sahip olarak cilt sağlığınızı koruyabilirsiniz. Saç, sakal ve bıyıklarınız için ayrı ve özel olarak üretilen şekillendirici ürünler ile tarzınızı koruyabilirsiniz. Kısacası erkek kişisel bakımı için aradığınız ne varsa, ÇiçekSepeti’nin sunduğu uygun fiyat aralıkları ve geniş ürün yelpazeleri ile avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.