İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Salcano ÇiçekSepeti'nde!

1975 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Salko Bisiklet, sonradan Salcano adını alarak üretime devam etmiştir. Sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok ülkesinde de bilinen Salcano markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Bisiklet ve bisiklet aksesuarlarına ek olarak, 2006 yılında da motosiklet pazarına da giriş yapan Salcano markası; kadın, erkek ve çocuklar için kaliteli bisiklet dendiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer alıyor. Siz de uygun fiyatlı Salcano ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Bisiklet Tutkunlarına Özel Salcano Ürünleri

Bisiklet ve motosikleti sadece bir araç olarak değil, bir yaşam tarzı olarak gören ve kullanan herkes için bir Salcano ürünü var. Elektrikli bisiklet, yarış bisikleti, dağ bisikleti, şehir bisikleti, gezi bisikleti, katlanır bisiklet kategorilerinde ürünleri bulunan Salcano; ihtiyacınız olan her alan ve kullanım için bir seçeneğe sahip. Bisikletlerin yanı sıra; branda, zincir, pedal yayı gibi ürünleri de bulunan indirimli Salcano ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Salcano marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Salcano ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Her yaş için hareket kolaylığı sunan Salcano ürünlerini spor amacıyla kullanabilir ya da ulaşım aracı olarak tercih edebilirsiniz. Siz de avantajlı Salcano fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.