Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Şampuanlar

Sağlıkla ışıldayan saçlar için doğru şampuanı kullanmak önemlidir. Cildinizin yapısı saç köklerinizin güçlü ve sağlam olmasında etkili olur. Her saç tipine uygun şampuan çeşitleri arasından ihtiyacınızı karşılayan seçeneği tercih edebilirsiniz. Doğal şampuan çeşitleri ile saçlarınızın daha güçlü ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Pantene, Elseve, Syoss, Bioxcin, Bioblas, Gliss gibi şampuan markaları arasından en iyi şampuan çeşitlerine ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Saç derinizin yapısına uygun şampuan çeşitlerini tercih ederek saçlarınızın sağlıklı uzamasına yardımcı olabilirsiniz.

Yağlı Saçlar için Şampuan Çeşitleri

Cilt yapısı bedeninizin her bölümünde farklılık gösterir. Cildiniz yağlı veya kuru olabilir. Ama saç kökleriniz yağlı ise kullandığınız şampuan çeşidi fazla sebumu dengelemelidir. Yağlı saçlar, ağır ve hacimsiz bir görünüm oluşturur. Dolgun ve ışıltılı saçlar için sarımsaklı şampuan çeşitlerini kullanabilirsiniz. Doğal bitki özlerinden elde edilen şampuanlar, saç köklerinizin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Saç derisini tozdan, kirden ve bakteriden arındıran doğal şampuanlar ise kökten uca bakım yapar.

Şampuan çeşitleri;

  • Yıpranmış ve canlılığını kaybetmiş saçları onarır.
  • Yağlanmayı kontrol eden özel formülü ile sağlıklı bir görünüm sunar.
  • Erkek ve kadınların farklı saç tiplerine uygun seçenekler bulunur.
  • Meyve ve bitki özleri ile saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur.

Renk koruyuculuğu yüksek olan seçenekler ile boyalı saçlarınızın daha canlı görünmesini sağlayabilmeniz mümkün. Islak saça masaj yaparak uygulayıp duruladığınız şampuanlar ile ipeksi görünen yumuşak saçlara kavuşabilirsiniz. Vitamin ve mineral desteği sunan şampuanlar, saç tellerinizi dış etkenlere karşı korur. Saç uzatan şampuan çeşitleri ile saçlarının güçlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Gün boyu hacimli saçlar için doğadan ilham alan formüle sahip şampuan çeşitlerini kullanabilirsiniz. Vitamin ve mineral desteği sağlayan keratinli şampuan çeşitleri, saçların doğal yapısını korumasına yardımcı olur. Saçlarınızı kestirmeden uzun süre sağlıkla uzaktabilmeniz mümkün. En iyi şampuan markalarını inceleyerek saçınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Dökülmelere Karşı Şampuan Çeşitleri

Mevsimsel değişiklikler, hormonal dalgalanmalar, stres, sağlıksız beslenme, fiziksel yapı gibi birçok etken saçların dökülmesine neden olabilir. Koparak dökülmelere karşı etkili şampuan çeşitleri sayesinde saçlarınızın daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Saç dökülmesi için hazırlanan özel şampuan çeşitleri ile saçlarınızın kırılmasına engel olabilmeniz mümkündür. Sarımsak, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı, argan yağı gibi doğadan ilham alan formülü ile şampuan çeşitleri, kökten uca yoğun bir terapi uygular.

Boyalı saçlarda da kullanılabilen sülfatsız şampuan çeşitleri, doğal kökenli içeriği ile saçlı deriyi besler. Aleo ve bambu özleri ile saçların kökten uca nemlendirilmesini sağlar. İdeal nem dengesine kavuşan saçların kırılmalara karşı daha dirençli olmasına yardımcı olur.

Saç Bakım Setleri

Dolgun, parlak, hacimli ve sağlıkla uzayan saçlar için saç bakımı yapılması gerekir. Şampuan, saç bakım kremi, saç bakım maskesi ve özel taraklar ile sunulan setler ile saçlarınızın göz alıcı görünmesini sağlayabilirsiniz. Şampuan çeşitleri ile saçlarınızı derinlemesine temizledikten sonra bakım kremi ile nemlendirebilmeniz mümkün. Saç uçlarına uygulayacağınız saç kremi ve onarıcı bakım yağları ile güçlü saçlara sahip olabilirsiniz. Haftalık olarak saç maskesi yaparak saçlarınızın ihtiyaç duyduğu yoğun bakımı uygulayabilirsiniz. Saç dökülmesine karşı etkili çözümler bulabilmek için hazırlanan şampuan, krem, serum içeren özel setleri tercih edebilirsiniz.

Saçlarınızı yıkamaya vakit bulamadığınızda kuru şampuan ile günü kurtarabilirsiniz. Saçlarınızın diplerine uyguladığınız kuru şampuan çeşitleri, saçlarınızdaki yağlı ve kirli görüntüyü anında yok eder. Okula geç kaldığınızda, son dakika çıkan toplantılarda, canlı ders ve görüşmelerde saçlarınızın doğal güzelliğini yansıtabilirsiniz. Erişilebilir fiyat ayrıcalığı ile en ucuz şampuan çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, ihtiyacınıza uygun olan seçeneği hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.