Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sanat Kitapları

Sanat, her bireyin kendini keşfetmesi için en önemli yardımcılar arasında yer alır. Modern veya geleneksel stilde, yetişkin ya da çocuklara uygun sanat çalışmalarına destek sunan sanat kitapları; sanatın farklı alanlarına hitap eden bilgi ve teknik içerikli geniş bir kaynak oluşturur. Çocukların severek izleyeceği kült animasyon filmleri, hem büyüklere hem de küçüklere eğlence sunan boyama kitapları, çizim yeteneğini geliştiren karakalem çizim ve desen kitapları gibi birçok seçeneği ÇiçekSepeti sanat kitapları sayfasında bulabilirsiniz.

Sanat Kitapları İle Büyülü Dünyayı Keşfedin

Boş zamanları değerlendirmenin en güzel ve en yararlı yolu bir sanat dalı ile ilgilenmektir. Bunun için size yardımcı olacak kaynakları sanat kitapları arasında bulabilirsiniz.

  • Sevdiklerinize yanlarında taşıdıkça sizi hatırlayacakları bir karalama defteri hediye ederek, onların otobüste, metroda boş kaldıkları zamanlarda hayal güçlerini teşvik etmeye yardımcı olabilirsiniz.
  • Çocuklara olduğu kadar büyüklere de hitap eden desenli boyama kitapları, kendi dünyanızı oluşturarak stresten uzaklaşmanıza yardımcı olur. Sakin ve kaliteli zaman geçirmek için boyama kitapları ideal bir seçenektir.
  • Kalem tutmayı bilen herkesin harika çizimler yapacağı iddiasıyla dikkatleri çeken adım adım çizim setleri, sizin veya çocuğunuzun gizli yeteneklerini ortaya çıkarabilir. Her seviyedeki meraklıları için kapsamlı bir kurs niteliği taşıyan çizim kitapları, çizim yapmayı hayal eden herkes için önemli bir başlangıç noktasını oluşturur. Kalem tutmaktan portre çizimine doğru ilerlemenizi sağlayan karakalem çizim kitapları; perspektif kurallarını, doğru ölçü almayı, basit formları kendi kendinize öğrenmeniz için rehber size rehber olacaktır.
  • Piyano öğrenmeye yeni başlayanlara ideal bir eğitsel içerik sunan kolay piyano metot kitapları, birçok müzik eğitmeninin kaynak kitap önerileri arasında yer alır. İlk basamaktan itibaren teorik, pratik ve repertuara yönelik hazırlanan piyano eğitim kitapları, yeni başlayan her öğrencinin temel piyano tekniklerini ve nota bilgisini öğrenmek için yararlanabileceği evrensel bir içeriğe sahiptir.
  • Çocuklar için ilginç el işi fikirleri arasında yer alan bir diğer sanat kitabı türü, “Kendi hediyeni kendin yap" sloganıyla ortaya çıkan kraft projeleri içeren kitaplardır. Evinizdeki basit malzemelerle zevkli ve yaratıcı hediyeler yapmayı öğreten el işi kitapları, ailecek keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur.
  • Farklı konseptlerde hazırlanmış, şık görünümlü ajandalar, her zaman en iyi yardımcılarınızdır. Kitaplardan, metinlerden, şiirlerden bölümler içeren edebiyat konseptli ajandaların yanı sıra Franz Kafka'nın eserlerinden küçük alıntılarla hazırlanmış Kafka ajandalarını da sanat kitapları arasında bulabilirsiniz.
  • Her yeni sayfasında evrenin enerjisiyle güne başlamak isteyenler için hazırlanan astroşifa ajandaları, astrologların gökyüzü haritalarını ve beslenme uzmanlarının benzersiz önerileri içerir. Astrolojik konseptle hazırlanmış ajandalar, gökyüzünün şifreleriyle beden ve ruh uyumunu yakalamanız için bir fırsat sunar.

Mandala Boyama Kitaplarıyla Stresinizi Atın

İlginç boyama çalışmalarına merak duyuyorsanız, rakamlarla boyama kitapları tam size göre! Sadece sınırlı sayıda renk kullanarak yirmi sanat başyapıtını, numaralı dairelerin içini boyayarak ortaya çıkarabilirsiniz. Rakamlarla boyama kitapları, Michelangelo, Raphael, Da Vinci, Rembrandt, Van Gogh, Cézanne, Klimt gibi usta sanatçıların başyapıtlarının reprodüksiyonlarını oluşturarak duvarlarınızı süslemeniz için bir fırsat sunar. Mutluluk terapisi adı da verilen mandala boyama kitaplarıyla alternatif meditasyon biçimlerinden birini gerçekleştirebilirsiniz. Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenlerin yeni gözdelerinden olan mandala boyama kitapları, renklerin büyüsüyle dinlendirici bir etkinlik sunuyor. Farklı desenlerden oluşan boyama kitapları sayesinde içsel dünyanızda yeni bir yolculuğa çıkacaksınız!

Sanat Tarihi Kitapları ÇiçekSepeti'nde!

Bu seçenekler dışında güzel sanatlar yetenek sınavına hazırlanmak, 100 liraya film çekmenin ipuçlarını öğrenmek, dünya sanat tarihi hakkında kapsamlı bilgi edinmek isteyenler içinde sanat tarihi kitapları mevcut. Şair ve yazarların posterleri, kanaviçe seccade desenleri, geleneksel Türk tezyini sanatlarından motif örnekleri ve Anadolu’daki heykeltraşlık eserleri hakkında akademik bilgi sunan kitaplar gibi bir çok seçeneği sanat kitapları sayfasında bulabilirsiniz.