İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sanbe ÇiçekSepeti’nde!

Sancaktarlar A.Ş 1996 yılında temelini attığı Sanbe markasıyla çocuk ayakkabısı sektöründe hizmet vermektedir. İlkadım, bebe, patik, filet grupları olmak üzere yazlık, kışlık ve sezon ürünlerinde, keten, panduf ve deri çocuk ayakkabıları sunan marka, renkli ve ergonomik tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yüksek standartlarda üretim anlayışıyla müşterilerine hizmet veren marka, her ihtiyaca uygun kampanyalı ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Sanbe Çocukları Cıvıl Cıvıl

Sanbe, mutlu ve sağlıklı çocuklar yetiştirmek için çaba gösteren ailelere, çocukların gelişimini sağlamaları için en uygun ayakkabı modellerini dizayn edip geliştiriyor. Çocuklara tüm dönemlerine eşlik etmeyi hedefleyen marka, birbirinden şık ve sevimli modelleriyle ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Farklı tasarım anlayışı ve tarzıyla çocukların severek giyebilecekleri modeller üzerinde yoğunlaşırken, ailelerin markaya duydukları güvenin kaynağı olan kaliteli ve sağlıklı çocuk ayakkabılarını sunmaya devam eden Sanbe ürün yelpazesi, i·lk adım (17-21), bebek (22-25), çocuk (26-36), genç (37-40) ve aksesuar gibi kategorilere sahip. Ayakkabı ihtiyacı söz konusu olduğunda aklınıza gelebilecek tüm model ve renkleri içeren tasarımlarıyla Sanbe, geniş numara skalası ve fonksiyonel tasarımlarıyla da bir çocuğun tüm ayak giyimi ihtiyaçlarını karşılıyor.

İndirimli Sanbe ürünlerini keşfetmek, kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz. Uygun ve kolay ödeme koşullarıyla dilediğiniz Sanbe modellerine, evinizin konforunda sahip olmak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edin!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.