İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Sancaktepe Çiçek Siparişi

Sancaktepe ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Sancaktepe Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Sancaktepe ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Sancaktepe'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Sancaktepe ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Sevdiklerimize hediye alacağımız zaman uzun uzadıya düşünür, alacağımız şeyin onları mutlu etmesini isteriz. Fakat bu kadar uzun düşünmenize gerek yok. Neden mi? Çünkü almaktan asla bıkılmayacak bazı hediyeler vardır: O da rengarenk kocaman buket bir çiçektir. Hissettiğiniz tüm duyguları anlatmanıza yardımcı olan çiçekler, çok fazla alternatifi olduğu için seçim yaparken de size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Tıpkı bu seçimi yaparken Çiçek Sepeti’nin size yardımcı olacağı gibi…

Uygulamamızı akıllı telefonlarınıza indirerek ya da web sitemiz üzerinden sadece bir tık ile ulaşabileceğiniz Çiçek Sepeti, her zevke hitap eden özel aranjman seçenekleri ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Sancaktepe’de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve sevdikleriniz için rengarenk kocaman bir bukete dakikalar içinde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul - Sancaktepe Çiçekçileri

Yenidoğan Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Atatürk Merkez Mahallesi ya da Emek Mahallesi farketmez… Eğer Sancaktepe’de ikamet ediyorsanız, Sancaktepe çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti farkı ile size sadece bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sancaktepe’ye çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti mis kokulu ve taptaze aranjmanlarla sevdiklerinize sürpriz yapmanız için en büyük yardımcınız olacak. Üstelik sipariş verirken üye olmanıza gerek olmadan…

Sancaktepe Çiçek Sepeti

Bizans İmparatorluğu’nun en tercih edilen sayfiye alanlarından biri olan bölge 1328 yılında Orhan Gazi tarafından Osmanlı topraklarına katılmıştır. Cumhuriyet dönemine kadar büyük bir gelişime sahne olmayan bölge, Cumhuriyet döneminde hızlı gelişmiştir. Sancaktepe 2008 yılında ilçe olmuştur.

İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen ilçelerinden biri olan Sancaktepe’de, gezip görülecek yerlerden bazıları şunlardır: Damatris Sarayı, Abdurrahman Gazi Türbesi, Arap Hekim Camii, Şevknihal Usta Çeşmesi.

Son dönemlerde hızla gelişen Sancaktepe ilçesinde, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Sancaktepe ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Sancaktepe’de çiçek siparişi vermek işte bu kadar basit! Siz de sevdikleriniz için en güzel sürprizin çiçek olduğunu düşünüyorsanız hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, sevdiklerinizi mutlu edececeğini düşündüğünüz aranjmanı dakikalar içinde gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.